FAME MMA co roku budzi ogromne emocje wśród fanów tego typu rozrywki. Wojciech Gola, który rozpoznawalność zdobył po występie w Warsaw Shore naprawdę wiedział co robi, gdy postanowił zaproponować celebrytom wystąpienie w oktagonie. Pomysł ten przyjął się z spektakularnym efektem. Wielkimi krokami zbliża się już 5! edycja show. Rok temu mogliśmy oglądać zmagania w walce pomiędzy Martą Linkiewicz a byłą Seksmasterką, Anielą Bogusz. Nikogo nie zdziwiła wygrana Bogusz, która była kiedyś związana z tym sportem. Jednym słowem Marta Linkiewicz nie miała szans w tym starciu. W tym roku szykuje się równie emocjonująca rozgrywka!

Różal ostro o celebrytkach w Fame MMA.Niektóre przynoszą wstyd federacji

FAME MMA 5: Ponownie zawalczy Esmeralda Godlewska. Pojawi się Ewelona z Warsaw Shore

FAME MMA wylansował już gwiazdę, które sukces można określić jednym słowem: niespodziewany. Mowa oczywiście o Marcie Linkiewicz, która oprócz ładnej sumki za walkę postanowiła diametralnie zmienić swoje życie. Marta zerwała z alkoholem i używkami całkowicie skupiając się na dalszych treningach i zdrowym trybie życia. Wyszło jej to na dobre, gdyż nigdy nie wyglądała lepiej. Ją samą chyba również zaskoczyły zmiany w wyglądzie, ponieważ częściej chwali się swoim wysportowanym ciałem w odważnych stylizacjach.

FAME MMA 5 już 26 października

Ewelona Kubiak pochwaliła się ekscytującą informacją na Instagramie. Dodała zdjęcie w koszulce FAME MMA, na której przede wszystkim możemy zauważyć jej monstrualnych rozmiarów usta, napuchnięte od kwasu hialuronowego. Jakiś czas temu Kubiak zarzekała się, że nie przyjmie oferty do FAME MMA z powodu wypełniaczy w twarzy. Najwidoczniej wynagrodzenie było na tyle konkurencyjne, że Ewelona postanowiła spróbować swoich sił. Zawsze będzie mogła zrobić sobie nową twarz.

Już oficjalnie ! 26.10 zawalczę na gali @famemmatv
Trzymajcie kciuki ! #teamewelona – podpisała zdjęcie była uczestniczka Warsaw Shore.

Esmeralda w typowy dla siebie sposób poinformowała, że ponownie pojawi się w oktagonie.

Ken i Barbie na Fame Mma wpadli, walkę wygrają, kasę zgarniają, już 26.10 walka ! @michalprzybylowicz_ken@famemmatv @famemma.official MOJA DRUGA WALKA KOBIET FAME MMA 5!

Obstawiacie, że kto wygra tym razem? Esmeralda Godlewska czy może Ewelona?

ZOBACZ WIĘCEJ:

FAME MMA 4. Kto zmierzy się z Martą Linkiewicz w oktagonie? Przeciwniczką jest ZAWODOWA zapaśniczka

Tak się biły Esmeralda Godlewska i Marta Linkiewicz w ringu FAME MMA 3; kto wygrał? (ZDJĘCIA)

Esmeralda Godlewska w obronie Jarosława Bieniuka: Nie dajcie się oszukać podłej, wyrachowanej prostytutce

scena z: Marta Linkiewicz, Esmeralda Godlewska, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Marta Linkiewicz

SK:,fot. Krzemiński Jordan/AKPA. Marta Linkiewicz na gali FAME MMA.

Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska poinformowała fanów, że wystąpi w piątej edycji gali Fame MMA. W oktagonie zmierzy się z Eweloną, byłą uczestniczką Warsaw Shore. Fot.Instagram/esmeralda_godlewska

Marta Linkiewicz Esmeralda Godlewska

scena z: Marta Linkiewicz, Esmeralda Godlewska, fot. Krzemiński Jordan/AKPA