Marta Linkiewicz po raz trzeci stanie w oktagonie 28 marca. Tym razem z Zusje – czyli dawnej Luxurii Astaroth znana z teledysku Donatana. Można zauważyć, że ta walka kobiet będzie inna w porównaniu do poprzednich. Już na konferencji FAME MMA 6 dziewczyny pokazały większą kulturę – były spokojne i opanowane.

Fame MMA 6 – kiedy walka

Tak się biły Esmeralda Godlewska i Marta Linkiewicz w ringu FAME MMA 3 – kto wygrał? (ZDJĘCIA)

Linkiewicz wraca po niesamowitej metamorfozie psychicznej, jak i fizycznej. Odstawiła imprezowe życie, alkohol i intensywnie zaczęła ćwiczyć. Z kolei dawana Luxurii Astaroth wyszła z odwyku i podjęła się studiów psychologicznych.

Luxuria Astaroth pokazała na FB swojego chłopaka? (VIDEO)

View this post on Instagram

🦸🏼‍♀️🥩🧨

A post shared by Marta Linkiewicz (@linkimaster) on

Pojawił się długo wyczekiwany trailer: „FAME MMA 6: Zusje vs Linkimaster (Zapowiedź walki)”. Obie Panie pokazały, co o sobie myślą i jak są przygotowane do walki. Okazuje się, że Zusje nie jest tak pozytywnie nastawiona do Marty, jak się wydawało na konferencji:

Marta, nigdy nie powiedziałam, że jestem twoją fanką i chciałabym być twoją koleżanką, jedyne, co powiedziałam, to to, że należą Ci się słowa uznania za pracę, jaką wkładasz w treningi. Rozumiem jednak, że nigdy nie otrzymałaś żadnej pochwały, dlatego nie ogarnęłaś tego, co powiedziałam na pierwszej konferencji. Lepiej w mordę dać, niż d*py dać, ja już wybrałam, a ty? – powiedziała Zusje.

Luxuria Astaroth wylądowała NA ODWYKU – kto jeszcze ma problem z uzależnieniem?

View this post on Instagram

@famemmatv dzień dobry.

A post shared by JE ZUS. #twojasiostra (@zusjeofficial) on

Marta Linkiewicz jest przekonana, że wygra walkę. Zapowiadała, że nie chce robić sztucznych dram, to i tak wbiła szpilę przeciwniczce:

Gdzie się podziewałaś przez ostatnie półtora roku? Ja się rozwijałam. W tym momencie Marta Linkiewicz to marka, bestia. Przygotuj się na to. Ja wchodzę do oktagonu trzeci raz i się nie boję, jestem żądna krwi! (…) Zresztą, z tego, co pamiętam, u Kuby Wojewódzkiego mówiłaś, że pijesz swoją krew z okresu. Tym razem będziesz mogła zlizywać swoją krew z powierzchni oktagonu – powiedziała Linkiewicz.

FAME MMA 5: Podano nowe gwiazdy, które zawalczą w oktagonie! Szykuje się emocjonująca walka