Od kilku miesięcy Magdy Gessler regularnie… ubywa. Restauratorka już podczas wakacji zaczęła gubić kilogramy. Niedawno gwiazda zdradziła, że w ciągu ostatnich miesięcy schudła 13 kilogramów.

OMG! Lara Gessler pokazała zdjęcie z dzieciństwa z mamą i bratem

Jak schudła Magda Gessler? Dieta restauratorki

W rozmowie z Party Magda Gessler opowiedziała o tym, jak zmieniła swoje nawyki żywieniowe:

Znikam na wadze, bez wysiłku, zupełnie w sposób magiczny. Jest mnie mniej już o 13 kilogramów. Dziś prawie nie jem mięsa, piję dużo ciepłej wody, nie podjadam między posiłkami, a jeśli już, to odrobinę śliwek lub malin. Jem trzy niewielkie posiłki, zazwyczaj pełne warzyw. Na śniadanie kawa bez mleka, kilka łyżek jajecznicy i sok grejpfrutowy. Czuję, że mam więcej energii, która dosłownie mnie rozpiera – mówiła Magda.

Dziś na Instagramie restauratorki pojawiło się jej zdjęcie. Gessler wygląda na nim naprawdę szczupło. Część fanów uznała, że ich idolce ubyło nie tylko kilogramów, ale i lat:

Pani Magdo, wygląda Pani na o 20 lat młodszą! – piszą internauci.

WOW! Magda Gessler w DŻINSACH: Jakie chude nóżki!

Jednak nie wszyscy wierzą temu, co widzą. Część śledzących profil Gessler uważa, że zdjęcie zostało przerobione albo jest stare. Tymczasem z nieco fantazyjnego opisu Gessler wynika, że to nowa fotka:

I kto by pomyślał ze wigilia jest zakilka dni … godz 9 z mojej oranzerii .. zdjęcie niego dnia kochani – pisze Magda – artystka.

Jesteście pod wrażeniem?

Jak schudła Adele? Wiemy, co jadła (DIETY GWIAZD)

Magda Gessler aż tak schudła? Nowe zdjęcie na Instagramie restauratorki wprawiło fanów w osłupienie!

scena z: Magda Gessler, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Magda Gessler, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Magda Gessler, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA