Agnieszka Woźniak-Starak (41 l.) dwa dni temu udostępniła na Instagramie zdjęcie z wakacyjnego odpoczynku, który spędza na Mazurach. Właśnie tam swoją posiadłość ma mąż dziennikarki, przedsiębiorca i  producent filmowy, Piotr Woźniak-Starak. Dzień po publikacji posta, na którym widzimy Agnieszkę wypoczywającą w stroju kąpielowym, ogólnopolskie media obiegła wiadomość o wypadku na jeziorze. Prokuratura potwierdziła, że trwają poszukiwania męża prezenterki: Piotra Woźniaka-Staraka (39 l.).

Prokuratura POTWIERDZA: na jeziorze Kisajno zaginął Piotr Woźniak-Starak

Ostatnie dni para spędzała na Mazurach. Małżonkowie świętowali 39. urodziny Piotra. Razem z nimi urodziny biznesmena świętowała rodzina i najbliżsi przyjaciele, humory dopisywały wszystkim gościom. Niestety, mąż Agnieszki nabawił się kontuzji nogi. Woźniak-Starak spędził w opatrunku i o kulach kolejne dni po urodzinach.

W nocy z soboty na niedzielę giżycka policja została poinformowana o znalezieniu łodzi motorowej bez pasażerów. Okazało się, że jedna z osób, która płynęła motorówką, jest na brzegu.

Była to kobieta, która sama dopłynęła do brzegu. Poinformowała, że motorówką pływał z nią 39-letni mężczyzna z Warszawy.Trwają jego poszukiwania -mówił  Onetowi mł. asp. Rafał Jackowski z warmińsko-mazurskiej policji.

Tuż po publikacji tych szokujących informacji, w sekcji komentarzy pod zdjęciem prezenterki pojawiło się mnóstwo słów wsparcia a także życzeń jak najszybszego i pomyślnego zakończenia poszukiwań. Dołączyły się również koleżanki po fachu takie jak Marcelina Zawadzka czy Anna Skura, które starały się pokrzepić na duchu Agnieszkę Woźniak-Starak.

Dziennikarka – co zrozumiałe w takich okolicznościach – nie odpowiedziała na komentarze, ani nie wydała oficjalnego komunikatu w tej sprawie.

Piotr Woźniak Starak ożenił się z dziennikarką, Agnieszką Szulim w 2016 roku. Para nie ma dzieci. 28 sierpnia obchodzić będą rocznicę ślubu.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jak doszło do wypadku na jeziorze, po którym; jak nieoficjalnie dowiedziały się media; zaginął Piotr Woźniak Starak?

Agnieszka Woźniak-Starak i jej mąż PECHOWO zakończyli wypad na Mazury

Piotr Woźniak-Starak miał wypadek na Mazurach? Trwają poszukiwania 39-letniego mężczyzny; donosi Fakt

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA