Jak ustalił „Fakt” w nocy z soboty na niedzielę na jeziorze Kisajno doszło do wypadku łodzi motorowej. Jedna z osób, która się na niej znajdowała to kobieta, która dotarła do brzegu o własnych siłach. Policja poszukuje jeszcze 39-letniego mężczyzny. Według nieoficjalnych informacji  może to być Piotr Woźniak Starak, mąż Agnieszki Woźniak- Starak.

To oni trzęsą Polską – w tym mąż Agnieszki Woźniak-Starak. Czym się zajmuje?

Piotr Woźniak-Starak miał wypadek na Mazurach?

O godz. 4 rano policjanci dostali zgłoszenie, że na jeziorze Kisajno stoi motorówka z wyłączonym silnikiem. Na łodzi nie było nikogo, natomiast na brzegu jeziora znajdowała się kobieta, która zeznała śledczym, że pływała po jeziorze z 39-letnim mieszkańcem Warszawy. Kobieta jest obecnie przesłuchiwana – powiedział Faktowi sierż. sztab. Tomasz Markowski z komendy wojewódzkiej policji w Olsztynie.

Jak ustalił „Fakt”, łódź dostrzegli rybacy. Udało się z niej wydostać na brzeg 27-letniej mieszkance Łodzi. Przez cały dzień trwają poszukiwania mężczyzny, który miał tam być razem z nią.

Na miejscu jest prokurator, wezwano również śmigłowiec – powiedziała asp. Iwona Chruścińska z komendy powiatowej policji w Giżycku.

Według informacji tabloidu może chodzić o Piotra Woźniak-Staraka. Do wydarzenia doszło niedaleko miejsca, w którym jego rodzina ma posiadłość.

piotr wozniak starak
Piotr Woźniak-Starak