Prokuratura POTWIERDZA: na jeziorze Kisajno zaginął Piotr Woźniak-Starak

Policja i straż pożarna wznowiły poszukiwania od poniedziałkowego poranka.

Prokuratura POTWIERDZA: na jeziorze Kisajno zaginął Piotr Woźniak-Starak źródło AKPA
/ 19.08.2019 /

Nocą z soboty na niedzielę na jeziorze Kisajno doszło do wypadku. Rybacy poinformowali policję o znalezieniu łodzi motorowej bez pasażerów. Okazało się, że jedna z osób, która płynęła motorówką, jest na brzegu. Rzecznik olsztyńskiej prokuratury potwierdził, że służby poszukują na jeziorze Kisajno producenta filmowego: Piotra Woźniaka – Staraka.

Piotr Woźniak-Starak miał wypadek na Mazurach? Trwają poszukiwania 39-letniego mężczyzny; donosi Fakt

Trwają poszukiwania na jeziorze Kisajno producenta filmowego – Piotra Woźniaka-Staraka, który wypadł z łodzi w niedzielę około czwartej rano

Policja i straż od poranka dnia dzisiejszego wznowiły poszukiwania, które przerwano w niedzielę wieczorem.

Z Giżyckiej jednostki na jezioro Kisajno wysłaliśmy czterech strażaków oraz łódź z sonarem i sprzętem do nurkowania, który posłuży do poszukiwań. Zespół poszukiwawczy powinien właśnie rozpoczynać pracę –mówił kpt. Mateusz Pupek, rzecznik Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Giżycku dla portalu natemat.

Biznesmenowi i producentowi filmowemu towarzyszyła na łodzi 27-latka, która również wpadła do wody. Jak udało się ustalić w toku śledztwa kobieta pokonała dystans około 100 metrów i dopłynęła do brzegu. W tym miejscu znalazła ją powiadomiona o zdarzeniu policja. Jak podaje Fakt, przyczyną wypadku miało być to, że motorówka przewróciła się podczas manewru skrętu.
O godz. 4 rano policjanci dostali zgłoszenie, że na jeziorze Kisajno stoi motorówka z wyłączonym silnikiem. Na łodzi nie było nikogo, natomiast na brzegu jeziora znajdowała się kobieta, która zeznała śledczym, że pływała po jeziorze z 39-letnim mieszkańcem Warszawy. Kobieta jest obecnie przesłuchiwana – powiedział Faktowi sierż. sztab. Tomasz Markowski z komendy wojewódzkiej policji w Olsztynie.

Piotr Woźniak Starak jest synem Anny Woźniak-Starak. Pochodzi z wpływowej rodziny. Jego ojciec, Jerzy Starak, jest biznesmenem, jednym z najbogatszych ludzi w Polsce. Majątek Staraków w 2012 roku Forbes wycenił na ponad 3 miliardy 250 milionów złotych. Piotr Woźniak-Starak związał się ze światem filmu. Był między innymi producentem takich znanych filmów jak „Bogowie” i „Sztuka kochania”.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jak doszło do wypadku na jeziorze, po którym; jak nieoficjalnie dowiedziały się media; zaginął Piotr Woźniak Starak?

Piotr Woźniak-Starak; kim jest mąż Agnieszki Woźniak Starak?

Piotr Woźniak Starak po ślubie z Agnieszką Szulim pokazał obrączkę (Instagram)

 

 

 

 

Piotr Woźniak – Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Borys Szyc, Piotr Woźniak-Starak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Edward Miszczak, Piotr Woźniak-Starak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

 Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

POLECANE DLA CIEBIE