Karolina Gilon jakiś czas temu obwieściła światu, że znów jest zakochana. Choć początkowo nie chciała zdradzić, kim jest jej nowy wybranek, ostatecznie potwierdziła doniesienia, że jej nowym partnerem jest Mateusz Świerczyński z „Love Island”. Od momentu ogłoszenia swojego związku Karolina chętnie pokazywała ukochanego w mediach społecznościowych i wypowiadała się na temat nowej relacji oraz zabierała go na ścianki. Choć przyzwyczaiła fanów do ciągłej obecności Mateusza na swoich social mediach, w ostatnim czasie wspólne zdjęcia czy nagrania przestały się pojawiać. Od razu zaniepokoiło to internautów, dla których zazwyczaj jest to jasny znak, że związek przechodzi kryzys lub przestał istnieć.

Karolina Gilon o związku z Mateuszem Świerczyńskim. Jest gotowa na ślub? (WIDEO)

Karolina Gilon przerwała milczenie. Zdradziła, co dalej z jej związkiem z Mateuszem

Gwiazda „Love Island” zaczęła otrzymywać masę wiadomości od zmartwionych internautów, którzy dopytywali o jej związek z Mateuszem. Ostatecznie Karolina zdecydowała się zabrać głos i na InstaStories odpowiedziała na dręczące wszystkich pytanie, co dalej z jej związkiem, rozwiewając dręczące wszystkich wątpliwości:

Chyba was trochę przyzwyczailiśmy do wspólnych storisek, do wspólnych zdjęć itd. To jest taki hit, że człowiek jak przez jakiś czas nie pokaże drugiej osoby na Instagramie albo przez chwilę jesteśmy osobno na weekend i już: „Co z Mateuszem? Gdzie Mateusz? Rozstaliście się?”. Tak sobie myślę, kurczę a gdybyśmy rzeczywiście się rozstali to ja bym przechodziła właśnie traumatyczną dla mnie historię i tak każdy by mnie o to pytał codziennie, od rana do nocy- niesamowite to jest i trudne zarazem – zaczęła.

Następnie celebrytka przyznała, że przyzwyczaiła fanów do ciągłej obecności ukochanego w swoich social mediach i podkreśliła, że choć obecnie jest go u niej na profilu mniej, nie oznacza to nic złego:

Ja wiem, że w momencie kiedy pokazujemy się tutaj na Instagramie to stajemy się osobami publicznymi, pozwalamy wam na to żebyście troszeczkę zaglądali do naszego życia. Macie do tego pełne prawo, ja zawsze mówiłam, że ja i wy jesteśmy ziomkami i tak mamy się traktować. Ja nie mówię o wszystkich bo niektórzy tak po prostu pytacie „co tam? Gdzie Mati?”, ale niektórzy piszą takie rzeczy typu „o rozstaliście się, wiedziałam, że tak będzie”. Nie, nie rozstaliśmy się. Wszystko u nas jest dobrze – zakończyła.

Odetchnęliście z ulgą?

Karolina Gilon dała się ponieść MIŁOŚCI! Pozowała w blasku fleszy w ramionach ukochanego (FOTO)

pasekkozak

Na zdj.: Mateusz Świerczyński, Karolina Gilon, Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Karolina Gilon, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Karolina Gilon, fot. AKPA

Na zdj.: Karolina Gilon, Mateusz Świerczyński, Fot. Baranowski/AKPA

Karolina Gilon, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Karolina Gilon, SK:, , fot. Podlewski/AKPA