Karolina Gilon jakiś czas temu, informując o swoim urlopie w Meksyku zdradziła, że znów jest szczęśliwie zakochana. Ukrywała jednak ten związek w tajemnicy i starała się robić wszystko, by nikt nie odkrył kim jest jej wybranek.

Karolina Gilon ma nowego partnera! Tak zakochana jeszcze nie była. „Przetrwamy wszystko”

Wiemy w kim zakochała się Karolina Gilon!

Wczoraj, prowadząca „Love Island” postanowiła podsycić ciekawość fanów i opublikowała wspólne zdjęcie z partnerem. Niestety, na InstaStories pokazała tylko dłonie – swoją oraz swojego chłopaka.

Karolina Gilon pokazała zdjęcie z nowym partnerem! Jest zakochana po uszy

Nie trzeba było jednak długo czekać, niedługo później na Instagramie pojawiły się jej zdjęcia z wakacji na Malediwach, gdzie w tym samym czasie przebywał jeden z byłych uczestników „Love Island”. Zdjęcia, które opublikowali, pomimo że zostały zrobione osobno, to oboje pozowali w tych samych miejscach, a ich posty i relacje pojawiały się równocześnie w internecie. Okazuje się, że Karolina Gilon jest szczęśliwie zakochana w Mateuszu Świerczyńskim, który był uczestnikiem 7. edycji „Wyspy miłości”.

Karolina Gilon chciała porady od fanów, a skończyła w ogniu krytyki! „Strasznie wychudzona twarz”

Podczas programu uczestnik był w skomplikowanym związku z Alicją. Relacja ta rozwinęła się bardzo szybko i tak samo szybko się zakończyła. Kolejną wybranką Mateusza w programie była znana z „Top Model” Sandra Dorsz. Wspólnie dotarli aż do finału. Po programie tworzyli parę przez kilka miesięcy, by w lipcu 2023 roku się rozstać. Teraz uczestnik tworzy szczęśliwy związek z prowadzącą telewizyjne show. Choć dopiero teraz dowiedzieliśmy się o ich związku, to już wcześniej publikowali oni treści, które mogły wskazywać na ich miłość.

IG/mateuszswierczynski

IG/patryczon