Kwarantanna to sprawdzian wytrzymałości dla wielu związków. Wczoraj pisaliśmy o tym, że w Nowym Jorku prawnicy są zalewani pytania o wnioski rozwodowe – ludzie nie wytrzymują ze sobą 24 godziny na dobę, zaczynają się kłótnie.

Nowy Jork czeka epidemia WNIOSKÓW ROZWODOWYCH – kwarantanna pokazuje parom, że nie mogą ze sobą wytrzymać

Z drugiej strony wiele osób tęskni za swoją drugą połówką. Zdarza się, że ludzie rozjechali się na kwarantannę do swoich rodzinnych domów, to samo zrobili ich partnerzy. W tej sytuacji zostaje wirtualne tulenie i niekończące się rozmowy przez komunikatory, co – oczywiście – nikomu tak naprawdę nie rekompensuje fizycznego braku drugiej osoby.

Karolina Gilon jest w zdecydowanie lepszej sytuacji. Modelka na czas kwarantanny zamieszkała ze swoim chłopakiem, Adamem Niedzielskim. Teraz relacjonuje, jak wygląda ich życie.

Pozując w staniku i piżamie (Adam jest bez koszulki), Karolina pisze na Insta:

Halo halo !! Są tu jakieś pary ? Mamy do Was pytanko: nie pozabijaliście się jeszcze podczas kwarantanny ? 😂 Ten czas to dla związków niezły sprawdzian ! 24 na dobę pod jednym dachem to może być wyczyn!! Muszę przyznać, że my z Adasiem radzimy sobie całkiem nieźle! Zero kłótni a wręcz przeciwnie: dobra zabawa !!! PÓKI CO 😂 A jak tam u Was?

Karolina Gilon o związku z modelem, Adamem Niedzielskim: Bardzo się kochamy, ale…

  • Był mały kryzys, ale już jest okej 😊 – pisza fani Karoliny.
  • Jeszcze nie, ale pogadamy za 10lat, jak będziecie w wieku mojego małżeństwa… – żartują kobiety z dłuższym starzem w związku.
  • Nie drażnij lwa, jestem skazana na wirtualne przytulanki 😭. 😘 – skarżą się inne.

Karolina Gilon opowiada, jak straciła kontrolę nad swoją wagą: „Liczyłam każdą kalorię, każdy plasterek sera. Każdego banana”

A Wy jak znosicie kwarantannę z drugą połówką? Macie już dość, a może tęsknicie właśnie do ukochanej(go), bo nie ma go obok Was?

Karolina Gilon

Karolina Gilon, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Karolina Gilon

Karolina Gilon, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA