Farrah Abraham (24 l.) to amerykańska modelka i celebrytka. Kobieta zyskała „popularność” głównie dzięki swoim operacjom plastycznym i kontrowersyjnym wypowiedziom.

Niestety jej ostatni komentarz był zdecydowanie GRUBĄ przesadą. Wszystko dlatego, że w bezceremonialny i rasistowski sposób zaatakowała Blac Chynę.

Zobacz też: Jak dzisiaj wyglądają jej usta? (FOTO)

Pod jednym z filmów narzeczonej Roba Kardashiana widniał przez chwilę bardzo kontrowersyjny komentarz Abraham. Chyna słucha na tym wideo piosenki Sorry, którą wykonuje Beyonce na płycie Lemonade.

Narcystyczne zachowanie celebrytki, która WSZYSTKO dokumentuje na swoim instagramie widocznie na tyle wkurzyło Farrah, że skomentowała to w kilku niewybrednych słowach.

Farrah Abraham POJECHAŁA po Blac Chynie: Pie***ona małpa! (INSTA)

We wpisie wyzywa celebrytkę od pie***nych małp, sugerując przy tym, że jest nic niewarta. Internauci nie pozostawili za to na niej suchej nitki. Całkiem niepotrzebnie, ponieważ jest możliwe, że ktoś po prostu shakował konto celebrytki, lub miał przez chwilę do niego dostęp.

Zobacz też: Farrah Abraham powiększy pośladki?

Farrah skomentowała od razu te doniesienia, twierdząc, że:

Nie mam żadnej kłótni z Blac. Osobiście mam nawet gdzieś jej dramaty. Myślę przy tym, że ma jakiś problem z narkotykami, albo Bóg wie co jeszcze. Widać, że lubi robić show wokół „zainteresowania” ze strony Roba, ale nic mnie to nie obchodzi. Mam lepsze rzeczy do robienia.

Zobacz też: FARRAH ABRAHAM PRZESTRZEGA PRZED OPERACJAMI PLASTYCZNYMI?

Jeśli komentarz jest autentyczny, to czy nie myślicie, że za bardzo pojechała Chynie?

#PressPlay: Let's just pray that #FarrahAbraham's Instagram was hacked 🤔 #BlacChyna

Film zamieszczony przez użytkownika The Shade Room (@theshaderoominc)

Farrah Abraham POJECHAŁA po Blac Chynie: Pie***ona małpa!

Farrah Abraham POJECHAŁA po Blac Chynie: Pie***ona małpa!

Farrah Abraham POJECHAŁA po Blac Chynie: Pie***ona małpa!

Farrah Abraham POJECHAŁA po Blac Chynie: Pie***ona małpa!