Pod koniec października na świat przyszedł syn Filipa Chajzera i jego partnerki, Małgorzaty Walczak. Pierwszy nowiną podzielił się ze światem dziadek chłopca, Zygmunt Chajzer. Dumny tata również szybko zdradził, że maluch jest już na świecie. Poinformował o tym w swoim stylu – wrzucając o 2 w nocy post na FB:

2:00 – czyli idealny czas, żeby pozdrowić karmiące matki – napisał.

Od tamtego czasu minął miesiąc, junior urósł i ma się dobrze. Szczęśliwy tata wrzucił w sobotni wieczór wspólną fotkę. Przy okazji napisał o licytacji poloneza. Dochód z jego sprzedaży ma zasilić konto WOŚP:

Jest upragniona chwila bez kwilenia! Odpalam na szybkości aukcję WOŚP mojego Poloneza i co widzę?💰💰💰 ponad 14.000PLN!!! Od wczoraj 👍http://aukcje.wosp.org.pl/polonez-z-1997-roku-od-filipa-chajzera-i5475835 to ciągle poniżej wartości, ale do końca został ponad miesiąc. Muszę dołączyć aneks. Przyszły właściciel da się karnąć temu młodemu człowiekowi w jego 18 urodziny 🎉🎂🎈 a tak serio – nie da się opisać radości rodzica kiedy wiadomo, że ta cudowna kruszyna jest cała i zdrowa oraz strachu rodziców, którzy o ten stan walczą. Stąd ten skromny pomysł z aukcją. Oby sprzęt oklejony serduszkami WOŚP zawsze był w gotowości na oddziałach polskich szpitali 🇵🇱🏥❤️

Post udostępniony przez Filip Aleksander Chajzer (@filip_chajzer)

Jest upragniona chwila bez kwilenia! Odpalam na szybkości aukcję WOŚP mojego Poloneza i co widzę?💰💰💰 ponad 14.000PLN!!! Od wczoraj 👍http://aukcje.wosp.org.pl/polonez-z-1997-roku-od-filipa-chajzera-i5475835 to ciągle poniżej wartości, ale do końca został ponad miesiąc. Muszę dołączyć aneks. Przyszły właściciel da się karnąć temu młodemu człowiekowi w jego 18 urodziny 🎉🎂🎈 a tak serio – nie da się opisać radości rodzica kiedy wiadomo, że ta cudowna kruszyna jest cała i zdrowa oraz strachu rodziców, którzy o ten stan walczą. Stąd ten skromny pomysł z aukcją. Oby sprzęt oklejony serduszkami WOŚP zawsze był w gotowości na oddziałach polskich szpitali 🇵🇱🏥❤️ – pisze Chajzer.

Na urodziny Oliwii nikt nie przyszedł. Filip Chajzer zorganizował akcję!

Panie Filipie pełen szacun za tą akcje i za każdą inną mam nadzieje że sprzeda się poldek za cenę ferrari albo jeszcze lepiej – pisze fan.

Kibicuje kazdej twojej inicjatywie, akcji, wszystkiemu w co sie angażujesz… Jestem pewien, ze karma którą wysylasz wraca do Ciebie każdego dnia ze wzmożoną siłą.. Pozdrawiam – dodaje ktoś inny.

Wśród komentarzy sporo też gratulacji dla dumnego taty.

Filip Chajzer pokazał na Instagramie synka!

Filip Chajzer pokazał na Instagramie synka!