„Ameryka Express” podczas kwarantanny jest jak zbawienie. Program ogląda ogromna liczba widzów przede wszystkim dlatego, że uczestnicy nie udają – mamy niespotykaną okazję zobaczyć prawdziwe emocje wśród gwiazd. W tym sezonie uczestnicy ścigają się w trudnych warunkach po Gwatemali i Kolumbii.

Grażyna Wolszczak i Filip Sikora w „Ameryka Express”

„Ameryka Express”. Na planie był potrzebny LEKARZ

Grażyna Wolszczak zabrała na wyprawę syna, Filipa Sikorę, który przy mamie nie ma łatwo. W poprzednim odcinku był w parze z „Różalem”, dzięki temu miał możliwość trochę „wyluzować”. We wczorajszym odcinku wrócił do mamy i nie był tym faktem zachwycony.

Internauci od początku programu zachwycają się urodą Filipa. Okazuje się, że syn Wolszczak wpadł w oko również Partycji Markowskiej i jej partnerce, Żanecie Luberze:

Grażyna przyjechała z bardzo przystojnym synem – powiedziała Markowska

Ameryka Express. Uczestnicy PRZERAŻENI warunkami, w jakich mieszkają ludzie. Co się działo w 5. odcinku?

W ostatnim odcinku pierwszy raz w historii programu ktoś przekazał komuś immunitet. Modelki: Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska oddały immunitet Grażynie Wolszczak i Filipowie Sikorze za opiekę:

Jesteś taka ciepła dla nas, jesteś taką mamą. Chciałybyśmy, żebyś była z nami jak najdłużej – powiedziała Pisarek. 

Grażyna Wolszczak i Filip Sikora o pozostałych uczestnikach „Ameryki Express” (WIDEO)

Rozmawialiśmy z Grażyną Wolszczak i Filipem Sikorą na konferencji programu „Ameryka Express”. Zapytaliśmy, jak zmieniły się ich relacje po programie:

Jakieś nowe elementy pojawiły się w tej naszej relacji, ale jesteśmy tacy sami. Wiemy, że zawsze mieliśmy tę relację bardziej partnerką, chociaż matka jest matka, zawsze się czepia, zawsze chce, żeby było lepiej. W związku z tym jest czepialska, co wytrąca syna – tłumaczy swoje zachowanie Wolszczak.

Dodaje, że wszyscy zaczęli się nabijać z tej relacji matka-dziecko, więc stwierdziła, że będzie kontynuować nadopiekuńczą matką. Natomiast zaznacza, że Filip wyprowadził się, jak miał 20 lat i jest na swoim utrzymaniu od bardzo dawna.

„Ameryka Express”. Deląg ZACHWYCONY koleżanką! „Flirty, które mają charakter okazjonalny”

Zobacz cały wywiad!