Dziś został wyemitowany pierwszy odcinek uwielbianego przez widzów programu „Ameryka Express”. Znane osoby w towarzystwie swoich bliskich wzięły udział w szalonym wyścigu po Ameryce Południowej. Co wydarzyło się już na jego samym początku?

Żona Hollywood – Iwona Burnat o udziale w -Ameryka Express-. Ma do męża pretensje po programie (WIDEO)

Co wydarzyło się w pierwszym odcinku Ameryka Express 2?

Na Żanetę Luberę, którą Patrycja Markowska zabrała w podróż oraz Dariusza Lipkę, przyjaciela Pawła Deląga, czekało spore zaskoczenie. Już na starcie zabrakło ich partnerów. Nikt nie wiedział, co dzieje się z Pawłem i Patrycją. Ostatecznie okazało się, że pomylili się i nie przesiedli tam gdzie trzeba podczas lotu.

Co ciekawe, Paweł i Patrycja byli kiedyś razem. Wokalistka zażartowała, że urządzili sobie romantyczną schadzkę. Później jednak wyjaśnili, że ich związek to przeszłość. Podczas rozmowy wyszło, że piosenkarka nie pamięta, ile czasu się spotykali.

Ale się zmieniła! Patrycja Markowska na STARYCH zdjęciach

Na wyznaczone miejsce pierwsi dotarli bracia Collins, a po nich Karolina Pisarek z Martą Gajewską-Komorowską oraz Małgorzata Heteryk i Ernest Musiał.

Pary zawalczyły o amulet. Zadanie polegało na tym, aby wyciągnąć z wody jak najwięcej wodorostów na deskach do pływania, używając haka tylko trzy razy. Amulet warty 5 tysięcy złotych oraz telefon wygrały Karolina i Marta.

Syn Pawła Deląga ma już 27 lat. Jest przystojniejszy od TATY!

Nową parę utworzyli Paweł i Patrycja – przez pomyłkę na lotnisku musieli działać razem. Zamiast plecaków musieli ze sobą taszczyć ciężkie walizki.

Kolejnym zadaniem było wykonanie tkaniny przy pomocy tkaczek. Później uczestnicy musieli odnaleźć kobietę ubraną w taki materiał, którego próbkę otrzymali wcześniej.

Immunitet otrzymali Grażyna Wolszczak i jej syn Filip. Automatycznie dostają się do trzeciego odcinka i mogą spać w hotelu.