Fin Affleck (15 l.), dziecko Bena Afflecka i Jennifer Garner, wcześniej znana jako Seraphina Rose, został sfotografowany z nowym, odważnym kolorem włosów. Fin, który jest osobą transseksualną, został zauważony z Benem Affleckiem, Jennifer Lopez i Emme. Ta posługuje się przyimkami „oni/ich”.

Seraphina Affleck jest nie do poznania [zdjęcia]

Patchworkowa rodzinka pojawiła się na zakończeniu szkoły średniej 18-letniej Violet. Był to pierwszy raz od miesięcy, gdy paparazzi przyłapali całą rodzinę razem. A biorąc pod uwagę, że krążą plotki o rozwodzie aktora z piosenkarką, ten widok był dla wielu zaskoczeniem.

Fin Affleck z czerwonymi włosami

Ben Affleck i jego żona Jennifer Lopez, która szokująco odwołała swoją letnią trasę koncertową, trzymali się za ręce. Zdania są podzielone na temat ich zachowania. Mimo tego gestu na zdjęciach nie widać zbyt szczęśliwych min.

Według doniesień Jennifer Lopez odwołała swoją trasę koncertową, by spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Krążą również pogłoski, że zrezygnowała z koncertów, gdyż te okazałyby się totalną klapą ze względu na małe zainteresowanie biletami. Podobno Jennifer Lopez, która jest niezwykle zapracowana nie poświęcała wystarczająco dużo czasu swojemu ukochanem, przez co ucierpiał jej związek. Czy w ten sposób uratuje małżeństwo z laureatem Oscara?

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: