Fit Lovers zasłynęli ze zdrowego trybu życia, którym chwalą się w Internecie. Mateusz i Pamela prowadzą swój kanał na YouTubie oraz działalność związaną z dietami i treningami. O Mateuszu było głośniej po występie na gali freak fightowej Fame Mma w 2022 roku. Para bardzo często podróżuje i podczas urlopu nie rezygnuje z biegania oraz ćwiczeń siłowych. 3 lipca Pamela udostępniła na swoim Instagramie film, na którym z oddali biegnie w jej stronę ukochany bez koszulki.

Fit Lovers

Fot. Instagram

Pamela i Mateusz z Fit Lovers zdradzają SEKRET udanego związku

Wakacje w Batumi

Para cieszy się wakacjami w malowniczej miejscowości w Gruzji – Batumi. To właśnie tam zakochani prowadzą swój biznes, czyli Fitness Centre Fit Lovers. W tym samym wieżowcu, para zakupiła mieszkania na wynajem. W budynku znajdują się restauracje, basen, strefa SPA, kawiarnia oraz zielony taras. Wokół znajdują się kasyna. Jednym zdaniem – miasto tętni życiem także nocą!

Na filmie opublikowanym przez Pamelę Stefanowicz Mateusz Janusz pręży mięśnie w krótkich spodenkach i to zdecydowanie odpowiada kobiecie. Zwraca się ona do ukochanego:

„Pytanie brzmi: czemu jesteś taki hot?” – pyta Mateusza, nagrywając go.

Mateusz nie odpowiada, ale widać, że jego kąciki ust podnoszą się w uśmiechu. Nie tylko on przyciągał zwrok gapiów. Fit Lovers  ćwiczyli wspólnie, wykonując niebezpieczne akrobacje (tak zwaną flagę). To także uwiecznili na Instagramach.

Pamela Stefanowicz z Fit Lovers już tak nie wygląda. Gwiazda zmieniła fryzurę!

Fit Lovers

Fot. Instagram

Plażowicze zwracają uwagę na wysportowaną parę

Nie dziwne, że większość osób z nagrania, odwraca się za Mateuszem, biegnie on wzdłuż deptaka między przechodniami i zatrzymuje się dopiero tuż przy Pameli. Nie zakłóca jednak niczyjego spokoju. Oboje korzystają z upalnego słońca, które pomaga wypocić kalorie. Ich wspólne konto przyciąga wielu użytkowników, gdyż zawsze z uśmiechem prezentują sportowe wyczyny, jak gdyby nie wymagało to włożenia w nie wysiłku. Trzeba przyznać, że ich pozytywne nastawienia się udziela!

Mateusz z Fit Lovers upadł na kobietę i uszkodził jej dysk szyjny. Teraz ROZPACZLIWIE przeprasza (WIDEO)