Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz tworzą duet zwany Fit Lovers niedługo zadebiutują w programie Ameryka Express, w którym będą rywalizować z innymi gwiazdami. Jak informują media, istnieją duże szanse na wygraną tego duetu.

Pamela i Mateusz z Fit Lovers zdradzają SEKRET udanego związku

Już jesienią na antenie TVN rusza Amerka Express, zdjęcie realizowane były w Peru, Wenezueli i Boliwii. Rywalizacja była ogromna, a zadania bardzo trudne. Myślicie, że dali radę?

Kim jest Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz?

Pamela i Mateusz zaczynali swoją przygodę w Internecie od bloga na temat fitnessu i zdrowego stylu życia. Połączyła ich pasja i miłość, aktualnie para jest zaręczona i szczęśliwie zakochana.

Oboje są po studiach AWFiS w Gdańsku, gdzie studiowali kierunki z dziedziny sportu i dietetyki. Swoją wiedzę przekazywali czytelnikom bloga, później zdecydowali się na założenie kanału na YouTube. I to tam właśnie odnieśli największy sukces. Kanał przez rok prowadzenia zdobył ponad milion subskrybentów. Mimo że para już tak nie zaraża poradami na temat zdrowego stylu życia zdobywają coraz więcej fanów.

Aktualnie na ich kanale można znaleźć tematykę związaną z lifestylem: pokazują luksusowe życie, podróże, ale i sporo zdradzają z życia osobistego. Na jednym z odcinków mogliśmy zobaczyć zaręczyny pary i prawdziwą reakcję Pameli na pierścionek zaręczynowy.

Pamela z Fit Lovers rozkracza się w szpagacie (ZDJĘCIA)

Jak się poznali?

Para nie raz wspominała to w jaki sposób się poznała. Obydwoje studiowali na tej samej uczelni. W jednym z filmów na YouTube Pamela wspominała, że w latach studenckich bardzo chciała nauczyć się breakdance, okazało się, że chętny do udzielenia prywatnych lekcji tańca jest nowo poznany – Mateusz. I tak się zaczęła wielka miłość. Para długo się przyjaźniła ze sobą, później zaczęli się spotykać.

Romantycznie?

Para odniosła ogromny sukces w Internecie, teraz planują wkroczyć na salony i pokazać się od innej strony w programie telewizyjnym. Uda im się zdobyć sympatie widzów?


Wiemy JAK poznali się Pamela i Mateusz! Kim właściwie jest duet Fit Lovers?
Wiemy JAK poznali się Pamela i Mateusz! Kim właściwie jest duet Fit Lovers?
Wiemy JAK poznali się Pamela i Mateusz! Kim właściwie jest duet Fit Lovers?