Marcela Leszczak i Michał Koterski mają 4-letniego syna Fryderyka. Marcela chętnie pokazuje syna i relacjonuje swoje macierzyństwo.

Marcela Leszczak i Michał Koterski

Marcela Leszczak zdradza, jak zaprowadza płaczącego Frysia do przedszkola: „Rozrywało mi to serce, bo w tygodniu ja zaprowadzam i odbieram”

Marcela Leszczak dzisiaj wstrząsnęła internautami. Poinformowała, że Fryderyk miał wypadek w przedszkolu i musiała być wzywana karetka. Dodatkowo opublikowała drastyczne zdjęcia:

W sumie podzielę się z wami tym, co dziś nas spotkało, a właściwie mojego Frysia. Miał wypadek w przedszkolu. Chyba pierwszy raz w życiu tak zamarłam. W słuchawce słyszałam tylko ‚Frysio… rozbił głowę… pogotowie’. Boże, że ja to dźwignęłam, że nie rozpadłam się na kawałki – napisała Marcela.

Marcela Leszczak pokazała MAMĘ. Internauci w szoku – „Myślałam, że to siostra”

Fryderyk nabił sobie ogromnego guza na środku czoła. Został opatrzony przez ratowników medycznych, którzy stwierdzili, że nie trzeba go zabierać do szpitala. Marcela poinformowała następnego dnia, że z synem wszystko dobrze:

Pierwsza noc bez płaczu, wymiotów i innych niepokojących objawów, więc daj boże nie będzie tomografii – uspokoiła Marcela.

Fot. marcelamargerita/Instagram

Fot. marcelamargerita/Instagram

Fot. marcelamargerita/Instagram