Selena Gomez (27 l.) często zachwyca nas swoimi fryzurami – jej włosy są lśniące, gęste, mają piękny kolor. Jej fryzjerka, Marissa Marino, zdradziła, jak o nie dba. Opowiedziała też o najnowszych trendach w koloryzacji.

Selena Gomez stawia na blask. W nowej fryzurze wygląda pięknie!

Fryzjerka Seleny Gomez o włosach

Marissa uważa, że w zimie możemy pozwolić sobie na rzadsze mycie włosów. Podkreśla też, jak ważna jest termoochrona.

Często doradzam klientom, aby w zimie rzadziej myli włosy, ponieważ powietrze jest bardzo suche. Polecam również produkty termoochronne, aby zapobiec dodatkowym uszkodzeniom.

Fryzjerka ma radę dla osób, które farbują włosy. Kolor regularnie należy nakładać tylko na odrosty, rzadziej na ich końce.

Koloru nie należy nakładać zbyt często na końce. Spróbuj ograniczyć się do robienia tego tylko dwa razy w roku, aby zachować świeży wygląd. Polecam zaplanowanie tego zabiegu na wiosnę i jesień, kiedy temperatury są bardziej umiarkowane.

Jak często według niej należy podcinać włosy?

Moją ogólną zasadą jest przycinanie co 3 miesiące. W ten sposób pozwalasz swoim włosom rosnąć, ale pozbywasz się końców, zanim zaczną się rozdwajać.

Selena Gomez ma nowy tatuaż. Upamiętniła przeszczep nerki

View this post on Instagram

@rarebeauty

A post shared by Marissa Marino (@marissa.marino) on

Fryzjerka Seleny Gomez o trendach we fryzurach na 2020

Marissa twierdzi, że w tym roku powinnyśmy zrezygnować z zakrywania siwych włosów za wszelką cenę.

Myślę, że będziemy świadkami ukłonu w stronę lat 60. i 70., jeśli chodzi o trendy. Modna będzie grzywka i żywe kolory! Widzę wiele kobiet, które osiwiały dość wcześnie, nie chcą tego ukrywać i chcą być naturalne! Uważam to za świetne i inspirujące. Jako ktoś, kto zaczął mieć siwe włosy w wieku 16 lat, rozumiem to. Mam nadzieję, że ten nowy trend się utrzyma!

Selena Gomez

Selena Gomez fot. Forum/Backgrid

Selena Gomez

Selena Gomez fot. Forum/Mega Agency