Selena Gomez (30 l.) już dawno tak nie zaskoczyła. Aktorka i piosenkarka opublikowała na TikToku wideo, na którym z dumą (i rozbawieniem) prezentowała swoje nowe tęczowe włosy. Fani wciąż nie mogą uwierzyć, że piękna brunetka zdecydowała się na tak drastyczną zmianę.

Selena Gomez może nigdy nie mieć dzieci. Chodzi o jej zdrowie

Selena Gomez udostępniła klip, na którym widać ją w publicznej toalecie, zgarbioną pod suszarką do rąk, kiedy stylizuje swoje nowe włosy.

Ta zmiana jest o tyle zaskakująca, że jeszcze 3. grudnia Selena pojawiła się na czerwonym dywanie, podczas brunchu Hitmakers 2022 – w dawnej, znanej fryzurze.

@selenagomez

You gotta do what you gotta do

♬ original sound - Selena Gomez

Selena Gomez w tęczowych włosach

Do tego na początku tego tygodnia Selena Gomez pojawiła się w klasycznej dla siebie fryzurze podczas występu w popularnym talk show „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”. Podczas występu telewizyjnego opowiadała o nowej muzyce i piosenkach, które stworzyła na najnowszy krążek.

Selena Gomez komentuje wspólne zdjęcie z Hailey Bieber

Selena czy ty naprawdę musisz wyglądać dosłownie doskonale w każdym kolorze włosów, czytamy w komentarzach.

W sieci pojawiło się mnóstwo opinii. Niestety nie wszystkie pozytywne. Większość jednak (ku naszemu zaskoczeniu) skupiała się na jej bezpieczeństwie związanym z… używaniem łazienkowej suszarki do włosów, „Selena, czy ty nie widziałaś wideo o tych suszarkach? To wylęgarnia zarazków kałowych”, napisała jedna fanka, inna dodała: bądź bezpieczna i uważaj na zanieczyszczenia z tej suszarki”.