Fundacja Ewy Błaszczyk komentuje AFERĘ z Łukaszem Grabarczykiem. Wydano OŚWIADCZENIE!
Dziennikarze WP dotarli do informacji, że specjalista zmyślił fakty na temat pomocy w szpitalu wojskowym w Ukrainie.
Doktor Łukasz Grabarczyk jest życiowym partnerem piosenkarki — Katarzyny Moś oraz sławnym neurochirurgiem. Lekarz współpracuje z fundacją Ewy Błaszczyk „Akogo?”. W związku z głośną aferą, którą wywołali dziennikarze WP po opublikowaniu wnikliwego reportażu na temat nieścisłości w zawodowym i prywatnym życiu specjalisty, fundacja znanej aktorki postanowiła wydać krótkie oświadczenie. Doktor Łukasz Grabarczyk będzie mógł odetchnąć z ulgą, ponieważ fundacja stanęła po jego stronie.
Partner Kasi Moś jest bohaterem SZOKUJĄCEJ AFERY. Sprawę skomentowała… Ewa Błaszczyk
Ukochany Kasi Moś nie musi się bać o utratę pracy. Fundacja Ewy Błaszczyk podjęła już decyzję
Doktor Łukasz Grabarczyk w mediach był opisywany jako wspaniały lekarz i wybitny neurochirurg, który pomagał ofiarom rosyjskiej agresji podczas wojny w Ukrainie. Dziennikarze WP dotarli do informacji, że specjalista zmyślił fakty ze swojego życia zawodowego na temat pomocy innym i pracy w szpitalu wojskowym w Ukrainie.
Co ciekawe, zdaniem reportażystów lekarz miał także blefować na temat swojego życia prywatnego i w tym samym czasie prowadził podwójne życie. Dziennikarze WP skontaktowali się z dwoma kobietami, z którymi Łukasz Grabarczyk starał się o dziecko dzięki metodzie in vitro. Okazało się, że panie nie wiedziały o swoim istnieniu i dowiedziały się o tym przypadkiem.
Lekarz w tym samym czasie był mężem jednej kobiety oraz partnerem dziennikarki TVN-u — Katarzyny Górniak. Teraz neurochirurg jest w związku z Katarzyną Moś, z którą spodziewa się dziecka.
Fundacja „Akogo?” postanowiła odnieść się do głośnej afery i jednoznacznie odcięła się od medialnej sprawy:
Informujemy, że Fundacja nie komentuje spraw prywatnych swoich pracowników. Interesują nas fakty, a nie fakty medialne. Celem Fundacji jest pomoc chorym pozostającym w śpiączce. W tym zakresie dr Łukasz Grabarczyk jest uznanym specjalistą, posiadającym doktorat w tej właśnie dziedzinie — czytamy w oświadczeniu na stronie fundacji na Facebooku.
Kasia Moś zostanie mamą! Poinformowała o tym w bardzo nietypowy sposób
Doktor Łukasz Grabarczyk po ukazaniu się reportażu dziennikarzy WP wydał obszerne oświadczenie i poinformował, że złożył zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa. Lekarz nie przyznał się do zarzucanych mu przez reportażystów czynów.