Furiatka? Oto okoliczności, w których Angelina Jolie podjęła decyzję o rozwodzie
Teorie tłumaczące decyzję Angeliny Jolie (42 l.) o rozwodzie z Bradem Pittem (52 l.) mnożą się jak króliki. W rozstanie aktorów ingeruje bulwarowa prasa, co skutkuje licznymi teoriami spiskowymi. Oto jedna z nich.
Zobacz: Marion Cotillard ujawnia prawdę – jest w ciąży. Kto jest ojcem?
Okazuje się, że magazyn Us Weekly swoich informatorów ma nawet w rezydencji państwa Jolie-Pitt. Oto, czego dowiedziało się “źródło”.
Angelina decyzję o rozwodzie podjęła w zeszły weekend. Co wówczas się wydarzyło? Między aktorką, a jej mężem doszło do awantury, która “dotknęła całej rodziny”. O co kłócili się małżonkowie? Niestety, (nie)zawodny informator tego już nie podaje.
Zobacz: Dziewczyny zdradzają swoja sposoby na przetrwanie czasu po zerwaniu
Co Wy na to? Czy decyzja o rozwodzie podjęta w jeden weekend może być przemyślana? Czy Angelina to furiatka? Czy Brad jest agresywnym ćpunem i alkoholikiem? W którą z przedstawionych opcji jesteście w stanie uwierzyć?



[b]gość, 23-09-16, 19:16 napisał(a):[/b]Jestem daleka od wydawania pochopnych opinii o ludziach, których nie znam ale od zawsze Jolie sprawiała wrażenie wariatki…noże,całowanie z bratem,dziwny wzrok,mroczny image i to dziwne adoptowanie dzieci z całego świata…no i odbicie męża innej kobiecie. Widać, że lubi adrenalinę i nie liczy się z innymi osobami. Jak dla mnie jest niezłą psychopatką.Zgadzam sie
[b]gość, 23-09-16, 20:03 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-09-16, 20:02 napisał(a):[/b]Jolie zawsze była impulsywna ale byli razem bardzo długo jak na Hollywood. Przez 12 lat związku nie było żadnej kłótni? Ciężko mi w to uwierzyć. A sort były i wcześniej go po żadnej nie rzuciła to tym razem musiało wydarzyć się coś więcej.*skoro – musiałam źle napisać i autokorekta poprawiła na sort[/quote]Dobrze że poprawiłaś inaczej 3 wojna galaktyczna gotowa 🙂
Ja wiem ze angelinka jest psycho
Najwięcej o niej mógłby się wypowiedzieć Billy Bob Thornton.. I tyle w temacie.
Jestem daleka od wydawania pochopnych opinii o ludziach, których nie znam ale od zawsze Jolie sprawiała wrażenie wariatki…noże,całowanie z bratem,dziwny wzrok,mroczny image i to dziwne adoptowanie dzieci z całego świata…no i odbicie męża innej kobiecie. Widać, że lubi adrenalinę i nie liczy się z innymi osobami. Jak dla mnie jest niezłą psychopatką.
Jolie zawsze była impulsywna ale byli razem bardzo długo jak na Hollywood. Przez 12 lat związku nie było żadnej kłótni? Ciężko mi w to uwierzyć. A sort były i wcześniej go po żadnej nie rzuciła to tym razem musiało wydarzyć się coś więcej.
[b]gość, 23-09-16, 20:02 napisał(a):[/b]Jolie zawsze była impulsywna ale byli razem bardzo długo jak na Hollywood. Przez 12 lat związku nie było żadnej kłótni? Ciężko mi w to uwierzyć. A sort były i wcześniej go po żadnej nie rzuciła to tym razem musiało wydarzyć się coś więcej.*skoro – musiałam źle napisać i autokorekta poprawiła na sort
Brad ma czego chciał
Ciągle jakieś nowe doniesienia, nowe plotki, a prawdy i tak sie pewnie nie dowiemy jak było i co się stało :/
za dużo wzięli na siebie 6 dzieci jej choroby i depresje..facet nie wytrzymał…ale nie powinien sięgać po alkohol czy narkotyki bo kto się tymi dziećmi zajmie jak jej coś się stanie a ona wygląda jak śmierć chodząca…
[b]gość, 23-09-16, 10:20 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-09-16, 10:11 napisał(a):[/b]Tak oboje sa winni, ale ale atakuje sie tylko Jolie. Nie mowi sie, ze Brad ponoc romansowal z Marion Cotillard, ze palil trawe, ze od dawna ona miala mu dawac wolna reke na romanse z kobietami i facetami, bo on jest bi. Oczywiscie to sa tylko plotki. Ale w plotki o Jolie wierzycie, ze taka a taka, a Brada kazdy uwaza za swietoszka. A tak samo winny, ze ich dzieci sa niewychowaneZachowanie Angeliny w czasach młodości nie było normalne i nie są to plotki. Odbijać faceta własnej matce itd. Wychowanie dzieci wyjdzie za kilka lat jak podrosną, albo wygada się któraś z nianiek. Angelina zapewne na wszystko im pozwala, Brad pewnie nie to i dlatego się “znęca” nad dziećmi. Jakoś o nim słychać tylko plotki, a ona miała pod deklem nie tak jak trzeba. Udaje świętą i coś mi się wydaje, że to zaraz runie z hukiem.PISALAM O TYM ROK TEMU TO MALO MNIE NIE ZJADLY, NIESTETY ALE TA RODZINA NIE BYLA NORMALNA, ONA SZALONA ,ON SOBIE NIE RADZIL Z WARIATKA, CHMARA DZIECI, W TYM JEDNO MA PROBLEMY Z OKRESLENIEM SWOJEJ PLCI OD MALEGO, OGOLNIE TRZEBA ZOBACZYC ICH NA ZYWO, OD DAWNA NIE MA MILOSCI, TEGO BLYSKU W OKU, ON DAWCA NASIENIA, STAL SIE ZBEDNY, JESZCZE SPORO WYJDZIE BRUDOW,KOPARA WAM OPADNIE 🙁 TO JEST SMUTNE, WIEKSZOSC BYLA PREKONANA O CUDOWNOSCI TEJ RODZINKI, BEDZIE WIELKI BUUUM![/quote]Zabawne jest to, że Wy wpisujecie tu takie “fakty” jakbyście były przyjaciółkami ich rodziny i codziennie gadały z Bradem czy Jolie przez telefon. Media manipulują. Im więcej głupot o nich wymyślą tym bedzie większa kasa, bo ich rozwód jest dla szmatławców kopalnią złota. Nie ma co łykać wszystkiego jak młody pelikan. Również nie ma sensu się kłócić na forum o ludzi, których się nie zna i nigdy nie pozna.
[b]gość, 23-09-16, 12:06 napisał(a):[/b]Ja niestety obstawiam wersję ze zdradą czy też zdradami. Musiało wydarzyć się coś grubego, że podjęła taką ostateczną decyzję. A nic tak nie zaboli jak zdrada…Racja. Kryzys mogli mieć już wcześniej, bo było o tym głośno, ale to był taki typowy kryzys, który kiedyś nadchodzi. Według mnie właśnie doszło do zdrady ze strony Pitta i tu już nie było miejsca na wybaczenie. Wiele czynników musiało się na to złożyć, bo rozwód to nie zabawa.
Kobieta nie rzuca faceta ot tak! Musiało się wydarzyć coś traumatycznego i w końcu powiedziała dość ! Może to przez niego wyglada jak kościotrup ?
Z tymi zdradami coś musi być na rzeczy.
Ludzie się kłócą, bywają awantury ale z powodu kłótni raczej nie składa się pozwu rozwodowego. Myślę, że Brad musiał nieźle narozrabiać. Tym bardziej, że kurde 12 lat, 6 dzieci, musieli się naprawdę kochać. Coś się musiało wydarzyć. Szkoda.
Po prostu im sie nie ulozylo. Bycmoze Pitt ja zdradzil, w to bym uwierzyla, w koncu zdradzil tez Aniston. No, ale to juz ich sprawa.
[b]gość, 23-09-16, 09:41 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-09-16, 09:32 napisał(a):[/b]I DOBRZE, BRAD BĘDZIE MIAŁ ŚWIĘTY SPOKÓJ, CO BY NIE MÓWIĆ ANGELINA NORMALNA NIE JEST A JEJ SPOSÓB WYCHOWYWANIA DZIECI JEST ŻAŁOSNY I NIEODPOWIEDZIALNY.Och, pani psychylog-pedagog jak to dobrze że twój sposób jest wychowywania jest bezbłędny[/quote]Matki-Polki jedna mądrzejsza od drugiej, a same dzieci nie potrafia wychować i jeszcze podporządkowują się swoim facetom.
Ja niestety obstawiam wersję ze zdradą czy też zdradami. Musiało wydarzyć się coś grubego, że podjęła taką ostateczną decyzję. A nic tak nie zaboli jak zdrada…
[b]gość, 23-09-16, 10:22 napisał(a):[/b]illuminati- są narzędziem do promocji rozbitych rodzinoni do tego nie naleza, rihanna beyonce taylor bimber wczesniej byla tez brithney s. timberlake, aquilera i wiele innych, niektorzy sie opamietali , to jak seksta scjentologow, trzymaja krotko za morde
NIKOGO MI NIE SZKODA, BRAD ZDZIADZIAL PRZY NIEJ, ONA ZAWSZE MIALA ZABURZENIA, NIE TRAKTOWALA GO ZBYT DOBRZE, WIDZIALAM NA ZYWO TRZY RAZY, DZIWNA KOBIETA, SPRAWIALA WRAZENIE SZALONEJ WARIATKI, JUZ KIEDYS PISALAM ZE TO W KONCU PEKNIE I SIE ROZSYPIE, BO OTOCZKA CUDOWNEJ RODZINY JEST FALSZYWA.NIESTETY.POZDRAWIAM Z LA.
moze swiety nie jest ale glupi , dal sie wrobic w bande bachorow a teraz czeka go wojna z cpunka alkogoliczka anorektyczka
illuminati- są narzędziem do promocji rozbitych rodzin
[b]gość, 23-09-16, 10:11 napisał(a):[/b]Tak oboje sa winni, ale ale atakuje sie tylko Jolie. Nie mowi sie, ze Brad ponoc romansowal z Marion Cotillard, ze palil trawe, ze od dawna ona miala mu dawac wolna reke na romanse z kobietami i facetami, bo on jest bi. Oczywiscie to sa tylko plotki. Ale w plotki o Jolie wierzycie, ze taka a taka, a Brada kazdy uwaza za swietoszka. A tak samo winny, ze ich dzieci sa niewychowaneZachowanie Angeliny w czasach młodości nie było normalne i nie są to plotki. Odbijać faceta własnej matce itd. Wychowanie dzieci wyjdzie za kilka lat jak podrosną, albo wygada się któraś z nianiek. Angelina zapewne na wszystko im pozwala, Brad pewnie nie to i dlatego się “znęca” nad dziećmi. Jakoś o nim słychać tylko plotki, a ona miała pod deklem nie tak jak trzeba. Udaje świętą i coś mi się wydaje, że to zaraz runie z hukiem.PISALAM O TYM ROK TEMU TO MALO MNIE NIE ZJADLY, NIESTETY ALE TA RODZINA NIE BYLA NORMALNA, ONA SZALONA ,ON SOBIE NIE RADZIL Z WARIATKA, CHMARA DZIECI, W TYM JEDNO MA PROBLEMY Z OKRESLENIEM SWOJEJ PLCI OD MALEGO, OGOLNIE TRZEBA ZOBACZYC ICH NA ZYWO, OD DAWNA NIE MA MILOSCI, TEGO BLYSKU W OKU, ON DAWCA NASIENIA, STAL SIE ZBEDNY, JESZCZE SPORO WYJDZIE BRUDOW,KOPARA WAM OPADNIE 🙁 TO JEST SMUTNE, WIEKSZOSC BYLA PREKONANA O CUDOWNOSCI TEJ RODZINKI, BEDZIE WIELKI BUUUM!
tak,moze byc przemyslana.pewnie przelala sie czara goryczy!
a ja mam to gdzies. podniecacie sie wszyscy jakimis obcymi ludzmi
[b]gość, 23-09-16, 09:32 napisał(a):[/b]I DOBRZE, BRAD BĘDZIE MIAŁ ŚWIĘTY SPOKÓJ, CO BY NIE MÓWIĆ ANGELINA NORMALNA NIE JEST A JEJ SPOSÓB WYCHOWYWANIA DZIECI JEST ŻAŁOSNY I NIEODPOWIEDZIALNY.Oj rozczarujesz się Brad nie będzie miał spokoju. Narozrabiał i musi ponieść konsekwencje. A co do tego czy ktoś jest normalny czy nie to ty nie masz prawa tego oceniać.
[b]gość, 23-09-16, 09:32 napisał(a):[/b]I DOBRZE, BRAD BĘDZIE MIAŁ ŚWIĘTY SPOKÓJ, CO BY NIE MÓWIĆ ANGELINA NORMALNA NIE JEST A JEJ SPOSÓB WYCHOWYWANIA DZIECI JEST ŻAŁOSNY I NIEODPOWIEDZIALNY.Och, pani psychylog-pedagog jak to dobrze że twój sposób jest wychowywania jest bezbłędny
a moim zdaniem oni są siebie warci
[b]gość, 23-09-16, 09:31 napisał(a):[/b]moim zdaniem angie to furiatka. nigdy nie uwazalam ja za osobe normalna. wyglada jak niezrownowazona psychicznie. co do sary jessici parker to ze jest mezatka od 19lat o niczym nie swiadczy. jak rodzila swoje 1sze dzieci (ciaza blizniacza) to kochany malzonek mat broderick rypal prostytutke. rzeczywiscie pelnia szczesciaPrzestańcie jątrzyć, chyba macie za nudne życie. Angelinę to ty widziałaś jedynie w telewizji, więc nie wypowiadaj się i niej, jako o osobie prywatnej. Same powinnyście się leczyć, bo uważacie się za jakieś pieprzone wróżki.
I DOBRZE, BRAD BĘDZIE MIAŁ ŚWIĘTY SPOKÓJ, CO BY NIE MÓWIĆ ANGELINA NORMALNA NIE JEST A JEJ SPOSÓB WYCHOWYWANIA DZIECI JEST ŻAŁOSNY I NIEODPOWIEDZIALNY.
Tak oboje sa winni, ale ale atakuje sie tylko Jolie. Nie mowi sie, ze Brad ponoc romansowal z Marion Cotillard, ze palil trawe, ze od dawna ona miala mu dawac wolna reke na romanse z kobietami i facetami, bo on jest bi. Oczywiscie to sa tylko plotki. Ale w plotki o Jolie wierzycie, ze taka a taka, a Brada kazdy uwaza za swietoszka. A tak samo winny, ze ich dzieci sa niewychowaneZachowanie Angeliny w czasach młodości nie było normalne i nie są to plotki. Odbijać faceta własnej matce itd. Wychowanie dzieci wyjdzie za kilka lat jak podrosną, albo wygada się któraś z nianiek. Angelina zapewne na wszystko im pozwala, Brad pewnie nie to i dlatego się “znęca” nad dziećmi. Jakoś o nim słychać tylko plotki, a ona miała pod deklem nie tak jak trzeba. Udaje świętą i coś mi się wydaje, że to zaraz runie z hukiem.
Nie znam Joli i nie powinnam sie wypowiadać o jej charakterze,ale jak oświadczyła że jej córka która ubiera sie jak chłopak w przyszłości przejdzie operację zmiany płci to pomyślałam że zwariowała. Przecież to dziecko się dopiero rozwija,kształtuje i nie wiadomo co będzie za 10 lat.
moim zdaniem angie to furiatka. nigdy nie uwazalam ja za osobe normalna. wyglada jak niezrownowazona psychicznie. co do sary jessici parker to ze jest mezatka od 19lat o niczym nie swiadczy. jak rodzila swoje 1sze dzieci (ciaza blizniacza) to kochany malzonek mat broderick rypal prostytutke. rzeczywiscie pelnia szczescia
[b]gość, 23-09-16, 08:09 napisał(a):[/b]Mam nadzieję, że jeszcze się pogodzą… a co do teorii, że “miłość umarła” to wcale nie prawda. Byli najpięknisejszą parą i ludziom od tego odbiło. A np.taka Sarah Jessica Parker, którą wyzywacie od “końskich ryjów” pod każdym postem jest szczęśliwą mężatką z 3 dzieci od 19 lat!A skąd ty wiesz czy jest szczęśliwą mężatką? Mało to razy pisano o ivh problemach? Zdrada yez tam była, ba, nawet rozwód miał bycale jessica wynaczyla a na pogodzenie wynajela surogatke żeby urodzila jej dziecko. No modelowa rodzina! Haha
[b]gość, 23-09-16, 08:09 napisał(a):[/b]Mam nadzieję, że jeszcze się pogodzą… a co do teorii, że “miłość umarła” to wcale nie prawda. Byli najpięknisejszą parą i ludziom od tego odbiło. A np.taka Sarah Jessica Parker, którą wyzywacie od “końskich ryjów” pod każdym postem jest szczęśliwą mężatką z 3 dzieci od 19 lat!To, że byli najpiękniejszą parą nie znaczy, że ich miłość była najpiękniejsza. Co wygląd ma wspólnego z miłością?
[b]gość, 23-09-16, 07:55 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-09-16, 07:37 napisał(a):[/b]Wszyscy zapominajcie o jednym. Cudowna Angie przechodzi menopauzę. Po usunięciu tego wszystkiego co sobie powycinała…. Szczerze mówiąc współczuję wszystkim z jej otoczenia.Dostała hormony i nie przechodzi menopauzy.[/quote]no właśnie przechodzi a hormony tylko mogą to złagodzić…ona wygląda dziwnie jak muzułmanka się ubiera tylko twarzy jeszcze nie zasłania…wygląda na osobę z zaburzeniami…
Kozaczek nie napisał o innej teorii. Przy awanturze jaką wywołał Brad na pokładzie prywatnego samolotu były osoby postronne. Sprawa wyszła poza rodzinę i Angie musiała zareagować.
[b]gość, 23-09-16, 08:33 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-09-16, 07:55 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-09-16, 07:37 napisał(a):[/b]Wszyscy zapominajcie o jednym. Cudowna Angie przechodzi menopauzę. Po usunięciu tego wszystkiego co sobie powycinała…. Szczerze mówiąc współczuję wszystkim z jej otoczenia.Dostała hormony i nie przechodzi menopauzy.[/quote]no właśnie przechodzi a hormony tylko mogą to złagodzić…ona wygląda dziwnie jak muzułmanka się ubiera tylko twarzy jeszcze nie zasłania…wygląda na osobę z zaburzeniami…[/quote]A ty jak wyglądasz? Zajmij się sobą, wstrętny babsztylu.
[b]gość, 23-09-16, 08:09 napisał(a):[/b]Mam nadzieję, że jeszcze się pogodzą… a co do teorii, że “miłość umarła” to wcale nie prawda. Byli najpięknisejszą parą i ludziom od tego odbiło. A np.taka Sarah Jessica Parker, którą wyzywacie od “końskich ryjów” pod każdym postem jest szczęśliwą mężatką z 3 dzieci od 19 lat!Właśnie, Sarah i Matthew są super! :)A Mia Farrow miała 10 dzieci z różnych krajów, więc już się nie gorączkujcie, że Angie taka wspaniała bo aż 6 dzieci ma. Cały związek i adopcje napompowane i rozgłośnioneprzez media. Jak widać, żaden z nich przyķład 🙂
Znam taka rodzine. Wszyscy myśleli ze ojciec taki wspaniały i kochający a w domu było piekło. Bronicie tego Brada jakbyście conajmniej jego przyjaciółkami były. Może i Angelina jest postrzelona, ale na pewno dla dzieci jest najlepsza. Brad od dawna ma problemy z alkoholem, najcześciej przyjeżdża sam do ich mieszkania w Berlinie, wtedy pokazuje na co go stać.
[b]gość, 23-09-16, 07:29 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-09-16, 06:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-09-16, 05:06 napisał(a):[/b]To ona jest wariatka, i tekst ze pitt za mlodu mial slobosc do uzywek.. blagam, mlody kupa kasy to szalal, a ona nie dosc ze brala, to jeszcze ciela sie na potege, brad jest tu ofiaraŻałosne, że w 2 takich samych sytuacjach ty znalazłaś argumenty na obronę mężczyzny, ale na obronę kobiety już ci ich zabrakło… Ćpanie Angeliny można wytłumaczyć w ten sam sposób, a ciecie się? Większość nastolatków się tnie, bo to takie “modne”. I co? Ci ludzie w przyszłości nie powinni brać ślubu, zakładać rodziny, a może w ogóle żyć? Wieszacie psy zawsze na kobiecie, a może to ona właśnie jest najbardziej pokrzywdzona. Brzydka kobieta nigdy nie będzie współczuć pięknej kobiecie i taka jest prawda. Co więcej, będzie cieszyła się z jej niepowodzeń. Brzydka twarz i brzydki charakter to przekleństwo![/quote][/quote]Święta racja, najgorszę są brzydule takie to co ci “dobrze” życzą.
[b]gość, 23-09-16, 07:37 napisał(a):[/b]Wszyscy zapominajcie o jednym. Cudowna Angie przechodzi menopauzę. Po usunięciu tego wszystkiego co sobie powycinała…. Szczerze mówiąc współczuję wszystkim z jej otoczenia.Dostała hormony i nie przechodzi menopauzy.
Mam nadzieję, że jeszcze się pogodzą… a co do teorii, że “miłość umarła” to wcale nie prawda. Byli najpięknisejszą parą i ludziom od tego odbiło. A np.taka Sarah Jessica Parker, którą wyzywacie od “końskich ryjów” pod każdym postem jest szczęśliwą mężatką z 3 dzieci od 19 lat!
Wszyscy zapominajcie o jednym. Cudowna Angie przechodzi menopauzę. Po usunięciu tego wszystkiego co sobie powycinała…. Szczerze mówiąc współczuję wszystkim z jej otoczenia.
[b]gość, 23-09-16, 06:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-09-16, 05:06 napisał(a):[/b]To ona jest wariatka, i tekst ze pitt za mlodu mial slobosc do uzywek.. blagam, mlody kupa kasy to szalal, a ona nie dosc ze brala, to jeszcze ciela sie na potege, brad jest tu ofiaraŻałosne, że w 2 takich samych sytuacjach ty znalazłaś argumenty na obronę mężczyzny, ale na obronę kobiety już ci ich zabrakło… Ćpanie Angeliny można wytłumaczyć w ten sam sposób, a ciecie się? Większość nastolatków się tnie, bo to takie “modne”. I co? Ci ludzie w przyszłości nie powinni brać ślubu, zakładać rodziny, a może w ogóle żyć? Wieszacie psy zawsze na kobiecie, a może to ona właśnie jest najbardziej pokrzywdzona. Brzydka kobieta nigdy nie będzie współczuć pięknej kobiecie i taka jest prawda. Co więcej, będzie cieszyła się z jej niepowodzeń. Brzydka twarz i brzydki charakter to przekleństwo![/quote]Oboje sa winni.Tam jest pieknie tylko na pokaz…Mylisz sie,niewiele nastolatkow sie tnie,a jesli juz to trzeba to jak najszybciej leczyc,oznacza to dysfunkcje psychiczna i bol sychiczny i duchowy.
Porzuciła, żeby nie zostać porzucona
Tam gdzie silne uczucie, tam silna chemia i często silne emocje
[b]gość, 23-09-16, 06:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 23-09-16, 05:06 napisał(a):[/b]To ona jest wariatka, i tekst ze pitt za mlodu mial slobosc do uzywek.. blagam, mlody kupa kasy to szalal, a ona nie dosc ze brala, to jeszcze ciela sie na potege, brad jest tu ofiaraŻałosne, że w 2 takich samych sytuacjach ty znalazłaś argumenty na obronę mężczyzny, ale na obronę kobiety już ci ich zabrakło… Ćpanie Angeliny można wytłumaczyć w ten sam sposób, a ciecie się? Większość nastolatków się tnie, bo to takie “modne”. I co? Ci ludzie w przyszłości nie powinni brać ślubu, zakładać rodziny, a może w ogóle żyć? Wieszacie psy zawsze na kobiecie, a może to ona właśnie jest najbardziej pokrzywdzona. Brzydka kobieta nigdy nie będzie współczuć pięknej kobiecie i taka jest prawda. Co więcej, będzie cieszyła się z jej niepowodzeń. Brzydka twarz i brzydki charakter to przekleństwo![/quote]
[b]gość, 23-09-16, 05:06 napisał(a):[/b]To ona jest wariatka, i tekst ze pitt za mlodu mial slobosc do uzywek.. blagam, mlody kupa kasy to szalal, a ona nie dosc ze brala, to jeszcze ciela sie na potege, brad jest tu ofiaraŻałosne, że w 2 takich samych sytuacjach ty znalazłaś argumenty na obronę mężczyzny, ale na obronę kobiety już ci ich zabrakło… Ćpanie Angeliny można wytłumaczyć w ten sam sposób, a ciecie się? Większość nastolatków się tnie, bo to takie “modne”. I co? Ci ludzie w przyszłości nie powinni brać ślubu, zakładać rodziny, a może w ogóle żyć? Wieszacie psy zawsze na kobiecie, a może to ona właśnie jest najbardziej pokrzywdzona. Brzydka kobieta nigdy nie będzie współczuć pięknej kobiecie i taka jest prawda. Co więcej, będzie cieszyła się z jej niepowodzeń. Brzydka twarz i brzydki charakter to przekleństwo!
To ona jest wariatka, i tekst ze pitt za mlodu mial slobosc do uzywek.. blagam, mlody kupa kasy to szalal, a ona nie dosc ze brala, to jeszcze ciela sie na potege, brad jest tu ofiara