Australijska influencerka odkryła patent na trądzik. Niesamowite! Wystarczy mała buteleczka…

Chyba prawie każdy w młodym wieku walczy z okropnym trądzikiem, który tak trudno wyleczyć. Instagramerka odkryła banalny sposób na wyleczenie blizn.

5 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

ja idę na laser frakcyjny, nie wierze, ze wystarczy sie czyms posmarowac i przebawienia/blizny znikna

,,Instagramerka odkryła banalny sposób na wyleczenie blizn”. Wy wiecie co to są blizny i że nie wystarczy ich smarowac przez 4 mce? Co za ciemnota, cały czas ludzie mylą przebarwienia z bliznami albo zabiegi medycyny estetycznej z operacjami plastycznymi a w usta nie wstrzykuje się silikonu. Wy powielacie takie bzdury, a śmiejecie się np. z Siwiec, ktora rozprawia o czerniaku.

Odkryła kosmetyk Glory Oil, który wyleczył całkowicie trądzik w ciągu czterech miesięcy. Na swoim Instagramie tłumaczy, że przypadkowo natknęła się na australijską markę Eco by Sonya Driver, kiedy przeglądała inne konta poradnikowe na Instagramie.
Kosmetyk kosztuje 39,95 funtów (ok. 210 zł). Zwalcza też problem z łuszczycą.

Nie ma za co, nie musicie już klikać dalej w zdjęcia 🙂