Założycielka Kylie Cosmetics (26 l.) ogłosiła na Instagramie, że jej debiutancki zapach „COSMIC” będzie dostępny w sprzedaży na jej stronie internetowej od 7 marca, „COSMIC to słodki, ciepły, kwiatowy, ale wyniosły zapach, idealny na dzień i na noc”.

Według twórczyni zapachu, jej debiutanckie perfumy otwierają się jaśminem gwieździstym (kwiatowy, słodki), krwistą pomarańczą (jasny, cytrusowy). Ich  serce składa się z „akordu złotej ambry (bogaty) z nutą czerwonej piwonii (miękki, słodki, kwiatowy)„. Zaś baza „Cosmica” składa się z „akordu waniliowego piżma (kremowy, uzależniający) i drzewa cedrowego (drzewny, ciepły).”

Kylie Jenner bez doczepów wygląda jak Timothee Chalamet

COSMIC to pierwsze perfumy, które gwiazda reality show wydaje solo, ponieważ wcześniej współpracowała ze swoją siostrą Kim Kardashian nad zapachem KKW x KYLIE w 2019 roku.

Perfumy Kylie Jenner

Perfumy Kylie Jenner

Kylie Cosmetics od debiutu w listopadzie 2015 roku odnosi same triumfy. W ciągu minuty firma wyprzedała wszystkie zestawy błyszczyków do ust, a witryna internetowa uległa awarii z powodu przeciążenia. Do tej pory firma wygenerowała co najmniej 900 milionów dolarów przychodu.

Kylie Jenner: TE buty to totalna porażka?

Chciałam stworzyć coś, co będzie dla mnie naprawdę wyjątkowe pod każdym względem. Od zapachu po butelkę. Zapach, którego ludzie nigdy wcześniej nie wąchali, ale który będzie natychmiast otulający i pyszny [….] Pracowaliśmy nad tym ponad dwa lata. Chciałam, żeby był świeży, a jednocześnie słodki i pachniał „nie z tego świata” oraz zawierał niektóre z moich ulubionych nut, w tym jaśmin gwiaździsty i piżmo waniliowe, wyznała Kylie Jenner.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: