Cienie do powiek, pomadki, rozświetlacze czy róże do policzków są niczym farby, którymi można namalować niesamowite, kolorowe dzieła. A płótnem jest oczywiście skóra, twarz, oczy, a niekiedy nawet całe ludzkie ciało.

Co sprawia, że makijaż jest tak wyjątkowy? Z pewnością możliwość połączenia dwóch światów: sztuki i natury. Ludzka twarz dzięki makijażowi staje się “żywym obrazem” i dziełem tejże sztuki. To makijaż podkreśla naturalne piękno, celebruje urodę, dodaje pewności siebie i przybliża nas do dzikiej natury. Nie da się ukryć, że to natura jest często źródłem inspiracji dla sztuki makijażu. Bo te dwa światy nieustannie się przenikają i dopełniają.

I to właśnie z zachwytu nad kolorami natury powstała najnowsza kolekcja produktów do makijażu marki Paese. Hasłem przewodnim kolekcji, stworzonej we współpracy z drogerią internetową Cocolita.pl, jest wezwanie to ukazania swojej wewnętrznej siły “Show Your Wildness”!

Paese x Cocolita Paleta Cieni Natural Wildness

Artysta malarz pracuje z paletą farb, a wizażysta korzysta z palety cieni do powiek, co jeszcze bardziej przekonuje nas, że makijaż to prawdziwa sztuka. Paleta cieni Natural Wildness to produkt i narzędzie do makijażu, które naprawdę warto mieć w swoim studiu czy na domowej toaletce.

Kolory cieni w palecie są inspirowane dziką, niczym nieskrępowaną naturą, pełną życia i naturalnej energii. Produkt wyróżnia się uniwersalnością – pozwala na stworzenie zarówno dziennego, stonowanego makijażu, jak również mocniejszych, wieczorowych stylizacji. W palecie znajdziesz 6 cieni o wysokiej pigmentacji, które dobrze się ze sobą łączą. Poniżej znajdziesz kolory, które dostępne są w paletce Natural Wildness:

  • one: rozświetlający, srebrzysty cień typu topper
  • two: jasno beżowy cień o matowym wykończeniu
  • three: matowy,  koralowo-różowy cień
  • four: matowy, karmelowy
  • five: neutralny brązowy cień o matowym wykończeniu
  • six: matowy, ciemnobrązowy cień

Paletka Paese x Cocolita jest nie tylko uniwersalna, ale też praktyczna i użyteczna – cień topper pozwala bowiem na zmianę wykończenia matowych cieni. Słowem, zmienia je w cienie pełne blasku! Dodatkowo paleta jest kosmetykiem wegańskim i zawiera aż 93% składników pochodzenia naturalnego.

Bronzer, róż i rozświetlacz w barwach słońca 

W kolekcji znajdziesz nie tylko paletę cieni do powiek, ale również produkty do makijażu twarzy: bronzer, róż do policzków i rozświetlacz. Co je łączy i dlaczego można nimi wykonać niezwykle spójny makijaż twarzy?

Przede wszystkim inspiracja… słońcem! Wszystkie trzy produkty bazują na kolorach słońca, które jest przecież źródłem życia dla całej natury. Dzięki słońcu mogą rozwijać się kwiaty, dojrzewać owoce i rosnąć drzewa. To słońce ogrzewa i daje energię – nic więc dziwnego, że tak mocno inspiruje.

Bronzer, róż i rozświetlacz z kolekcji Paese x Cocolita to produkty, które oczywiście można używać pojedynczo. Ale to właśnie połączenie tych trzech kolorów sprawia, że makijaż staje się estetyczny i kompletny.

Bronzer Warm Sunset jest inspirowany ciepłymi, ostatnimi promieniami wakacyjnego słońca, które właśnie zachodzi i chowa się za horyzont. Kosmetyk świetnie modeluje twarz, ociepla ją i podkreśla rysy.

Inspiracją dla różu Sun Kissed były policzki muśnięte letnim słońcem. Rumieniec to przecież czysta natura. Róż ożywia twarz, dodaje jej promiennego wyglądu i odmładza.

Rozświetlacz Dewy Sunrise był natomiast inspirowany blaskiem promieni wschodzącego o świcie słońca. Kosmetyk aplikowany na skórę rozświetla ją niczym poranna rosa.

W zestawie? Naturalnie!

Wobec kolekcji, która wykrzykuje „Show Your Wildness” nie sposób przejść obojętnie. Produkty tworzą razem świetnie skomponowaną oraz dopasowaną całość. Dzięki tym kosmetykom masz szansę stworzyć naturalny i magnetyczny makijaż na każdą okazję.

Kolekcja Paese x Cocolita inspirowana kolorami natury to zachęta do tworzenia makijażowych dzieł sztuki.

Paletę cieni, bronzer, róż oraz rozświetlacz możesz zamówić razem w wyjątkowym zestawie. Będzie to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby lub dla…siebie. Otwórz się na inspiracje prosto z natury!

 

Artykuł partnera