Bestsellery Empiku 2021: Wieniawa w zdobionym gorsecie, Patryk Vega w cekinach a Michał Szpak pokazuje zgrabne nogi!
Kogo nie mogło zabraknąć na wydarzeniu?
15 lutego 2022 roku odbyła się gala finałowa Bestsellerów Empiku, podczas której nagradzani są twórcy najpopularniejszych książek, muzyki oraz filmów. Podczas wydarzenia transmitowanego na antenie TVN oraz streamingowanego w kilku kanałach społecznościowych zostały również przyznane Literackie, Muzyczne i Filmowe Odkrycia Empiku – wyróżnienia dla artystów, którzy szczególnie zaznaczyli swoją obecność w świecie kultury. Na wydarzeniu nie mogło oczywiście zabraknąć nominowanych gwiazd oraz innych znanych nazwisk!
Czy to Szpak czy kosmita przyleciał?
O boszszszs : Szpaczku ty śpiewaj nam . Nie marnuj czasu i talentu na pajacowanie .
Gorset na wieeeelką marynarę… wygląda to źle!
To prawda . Nie można włączyć radia bo zaraz leci reklama vit D „ i mówiła do państwa Magdalena Rozszczka „ od 2 lat to samo .
Boczarska i Rozszczka . Dwa szkielety ciagle wśród nas ?
Boże . A ta we fioletowym czyms . Taka sino blada i w taką kieckę się ubiera ? A gdzie ta odrobina życia . Nie wyłączali ciebie tam za karę . Żle wygląd to . Długa suknia i fiolet ? I buty fiolet ? A fiołków do włosów nie mieli ?
Bardzo nieciekawie wyglada gorset na marynarce . Sprawdź Julka w Wikipedia od czego pochodzi słowo gorset za nim pozwolisz żeby go na ciebie włożyli . Brakuje mi tylko majtek na spodnie . Ale jesteś spoko . Dermotanem wiecznie pokryta twarz odróżnia ciebie od innych dziewczyn . Na innych widać ciuch a blada twarz po głębszym przyjrzeniu się . Zbierasz doświadczenia to już dobrze . Rozenkowa tez tak robiła z siebie Vicktorie Beckham i przejechała się . A ty z umiarem a dużo młodsza .. Good !! Tylko pracą i brakiem przesady do czegoś się dojedzie .
Wieniawa jak zwykle opalona ( dermotanem ) a reszta blada jakby ich z grobu wyjęli . Ale co by nie mówić Wieniawa się trzyma na rynku .
A ta Piotrkowska z ta matką Boską na płaszczu ? Co ona wyprawia ? Największa Polska plotkara ? Hm ?
Weszłam w galerię wyłącznie żeby sprawdzić co to jest to paskudne w tym fioletowym koszmarku.
Stylistka wieni zapatrzyla sie na wielka mode, lecz stworzyla koszmarek , niespojny look – doslownie czarna dziura, wokalu nie komentuje, bo braki w wyksztalceniu zarowno aktorskim jak i muzycznym nie trzeba komentowac , to sie samo nie obroni, poza tym tygrys nigdy nie uzewnetrznia swego ego