Co się stało z twarzą Ewy Chodakowskiej? Wygląda fatalnie!
I ta fryzura...
Faktycznie było tak źle?
Pod adresem Ewy Chodakowskiej nieustannie płyną komplementy i słowa zachwytu. Jej fanki podziwiają nie tylko charakter trenerki, ale i jej figurę oraz urodę.
Chodakowska nie raz musiała się tłumaczyć ze swych pełnych warg – zapewniała, że to zasługa genów i że nic przy ustach nie majstrowała. Fanki chwalą też włosy trenerki i makijaże. Tym razem jednak chyba coś poszło nie tak.
Ewa Chodakowska na jednym z eventów wystąpiła w niecodziennym makijażu. Mocno podkreślonym ustom towarzyszył niema zupełny brak makijażu oczu.
Nie było kreski, cieni ani mocniej podkreślonych rzęs.
Chodakowska w takim makijażu wyglądała inaczej niż zwykle, nie wszystkim ten “look” przypadł do gustu.
Internauci z dystansem podeszli też do fryzury Ewy – wysokiego koczka. Ich zdaniem fryzura pogrążyła wizerunek trenerki.
A jak Wam się podoba?