Wielkimi krokami zbliża się ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle. Do maja wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Także formalności związane z miesiącem miodowym młodej pary.

Wyciekły NAGIE zdjęcia Meghan Markle! Jest oświadczenie pałacu

Dokąd się wybiorą Meghan i Harry?

Pamiętacie podróż poślubną księżnej Kate i księcia Williama? Nowożeńcy wybrali się na 10 dni na Seszele. Wyjazd zakończył się wielką awanturą – parę podpatrzyli paparazzi, a zdjęcia Kate topless opublikowane w jednym z magazynów, wywołały skandal. Sprawa skończyła się w sądzie.

Harry i Meghan chcieliby na pewno uniknąć takiego „rozgłosu”. Plotkuje się, że para wybierze na podróż poślubną destynancję na Oceanie Indyjskim. Ze względu na pogodę i odległość może to być strzał w dziesiątkę.

Aż tak odległe wojaże nie są jednak tradycją w rodzinie królewskiej. Królowa Elżbieta w ogóle nie opuszczała Wielkiej Brytanii, a księżna Diana po dwutygodniowym rejsie po morzu Śródziemnym wylądowała z Karolem w szkockiej posiadłości rodziny królewskiej w Balmoral. Tamten pobyt Diana wspominała zresztą koszmarnie – w swoim pamiętniku napisała, że Karol zamiast spędzać z nią czas, czytał książki i malował.

Meghan na pewno nie grozi taka nuda. Brytyjczycy wspominają, że wśród ulubionych miejsc przyszłej księżnej są między innymi Capro, Hydra i Formentera – te punkty pojawiały się na blogu Meghan, gdy opisywała swe ulubione wakacje.

Meghan Markle została PORWANA!

Jest jeszcze jedno miejsce, bliskie sercu Meghan i Harry’ego, o którym Brytyjczycy plotkują, że być może stanie się celem podróżny poślubnej. To Botswana, afrykański kraj, do którego książę zabrał Meghan już na trzeciej randce. W ubiegłym roku para spędziła w Botswanie trzy tygodnie na safari. Również brylant w pierścionku zaręczynowym wręczonym Meghan pochodzi właśnie stamtąd.

Może więc Afryka? Miesiąc miodowy na safari to byłoby coś;)

Gdzie Meghan Markle i książę Harry spędzą swój miesiąc miodowy?

Gdzie Meghan Markle i książę Harry spędzą swój miesiąc miodowy?

Gdzie Meghan Markle i książę Harry spędzą swój miesiąc miodowy?