Na początku tego miesiąca Shakira i jej długoletni partner Gerard Pique ogłosili rozstanie po 11 latach spędzonych razem. Kiedy ujawniono rozpad ich związku, pojawiły się plotki, że Gerard zdradził Shakirę. Teraz Joan Laporta, prezes drużyny piłkarskiej Gerard FC Barcelona, opowiedział o tym , jak znany piłkarz „cierpi” w tej chwili.

Gerard Pique cierpi z powodu rozstania z Shakirą

Komentarze na temat samopoczucia Gerarda pojawiają się również w kontekście skandalu, który narasta z powodu wycieku rozmowy, którą odbył z prezesem Królewskiego Hiszpańskiego Związku Piłki Nożnej Luisem Rubialesem. W rozmowie, sportowiec podobno poprosił o grę na Igrzyskach Olimpijskich 2020, mimo że przeszedł na emeryturę.

Shakira i Gerard Pique rozstali się! Powodem ZDRADA?!

Prezydent FC Barcelony, Joan Laporta, opowiedział o tym, jak radzi sobie Gerard z powodu rozstania i skandalu z powodu wycieku rozmowy.

Shakira i Gerard Pique wydali OFICJALNE oświadczenie

„Pique cierpi. O ile sobie wyobrażamy, mamy w wyobraźni graczy ze sławą, pieniędzmi i wszystkim, co lubimy, ale to są wciąż ludzie, a Pique to świetna osoba. Jest jednym z kapitanów, ma szczęście, dużo dał i musi nam dużo dać” – powiedział Laporta. „I przeszedł przez sytuację, która wcale nie jest przyjemna, z dziećmi w bardzo młodym wieku, a Pique zasługuje na szacunek i sympatię fanów. Nie zwracajcie uwagi na wieści, które próbują przedstawiać go jako człowieka niepoważnego, pozbawionego uczuć i że wszystko mu się wymyka spod kontroli. Mam szczęście, że go znam i traktowałem go jako człowieka. To niezwykła osoba, która cierpi. A my musimy mu pomóc. Będę pierwszym, który obdarzy go miłością, na jaką zasługuje”.

Jak obstawiacie? Zdradził, czy nie?

 

Miami, FL – *EXCLUSIVE* – Shakira and Gerard Pique support their kids at soccer practice in Miami. The parents sit on a bench and chat with coaches as the kids play on the field. *Shot on December 27, 2019*
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*, Image: 490353287, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: MiamiPIXX / VEM / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Shakira Gerard Pique

Fot.Forum/Backgrid USA

Gerard Pique,