Gigi Hadid (28 l.) to jedna z najbardziej rozchwytywanych modelek i influencerek na świecie. W związku z tym może się wydawać, że wszystko co na siebie założy jest modne i stylowe. A może jednak i ona zalicza wpadki? Ale to już pozostawimy ocenie każdego z osobna.

A jednak! Gigi Hadid i Leonardo DiCaprio są razem

Gigi Hadid dołączyła do swojej najlepszej przyjaciółki i influencerki, Leah McCarthy, aby świętować swoje urodziny w modnym Jac’s on Bond w Nowym Jorku w ostatni czwartek.

Supermodelka, która niedawno podsyciła plotki o romansie z Leonardo DiCaprio po kolejnych wspólnych imprezach w Hamptons, wybrała się na miasto w jeansowych… rybaczkach. Trendzie, który znamy z końca lat 90.

Gigi Hadid lansuje rybaczki

Gigi Hadid założyła parę jasnoniebieskich dżinsowych rybaczek, zwanych również spodniami „capri”, które były przewiązane czarnym paskiem ze złotą sprzączką z przodu. Do tego założyła tank top i czarne klapki – kaczuszki.

Jak Gigi Hadid udaje się wychowywać dziecko z Zaynem Malikiem?

Długość rzeczonych rybaczek jest dość problematyczna, gdyż optycznie skraca nogi i trudno jest je wystylizować. Często zaburzają sylwetkę i podkreślają niedoskonałości. Czy Gigi Hadid udało się udźwignąć ten trend?