Gigi Hadid (28 l.) została sfotografowana, gdy niedzielę robiła zakupy w eksluzywnym sklepie spożywczym Whole Foods w Nowym Jorku. Modelka, która jest aktualnie w związku z Bradley’em Cooperem (49 .), wyglądała stylowo. Amerykańskie media określiły jej ostatni look jako „modelka po godzinach”.

Gigi Hadid i Bradley Cooper podsycają plotki o romansie

Gigi Hadid wybrała świetny zestaw na przejściową pogodę. Oversize’owy płaszcz z dwurzędowym przodem uzupełniła czarnymi legginsami, białymi skarpetkami i czerwonymi butami adidas – model Samba. Niedawno ten sam model, tylko w innym kolorze nosiła Dakota Johnson.

Modelka całość dopełniła niewielką torebką ze skóry, czapką z daszkiem z logo OFF White i białym topem. Spod płaszcza wystaje rownież czerwony żakiet.

Gigi Hadid

Gigi Hadid stylowo w Nowym Jorku

Dzień wcześniej Bradley Cooper i Gigi Hadid wybrali się na randkę na nowojorskim Broadwayu. Gwiazda nominowanego do Oscara „Maestro” i modelka trzymali się za ręce, wychodząc z muzycznego show „Sweeney Todd”. To była ich druga randka z rzędu, ponieważ w piątkowy wieczór widziano ich na kolacji we włoskiej restauracji „Cucina Alba”.

Bella Hadid mówi o walce z boleriozą

Para zaskoczyła wszystkich, gdy Gigi nie była obecna u boku Bradleya Coopera na ceremonii rozdania Oscarów 2024. Gwiazdor na galę zabrał swoją matkę Glorię Campano.

Gigi Hadid jest o 21 lat młodsza od Bradley’a Coopera, ale pomimo tej znaczącej różnicy wieku tę parę łączy wiele, łącznie z tym, że oboje są rodzicami.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: