Po tym jak Leonarda DiCaprio (48 l.) i Gigi Hadid (28 l.) bawili się razem w Hamptons drugą noc z rzędu, informator donosi, że para jest ze sobą. Pierwsze doniesienia były z soboty podczas imprezy w luksusowym pod nowojorskim kurorcie. Okazało się, że byli razem także na innej imprezie dzień później.

Leonardo DiCaprio chce ratować swoją reputację, ale randkowanie z 20-stkami jest silniejsze?

Para pojawiła się razem na przyjęciu założyciela Tao Group, Marca Packera. Towarzyszyli im między innymi: Richie Akiva z The Ned, przedsiębiorca Bert Hedaya, Danny Abeckaser i koleżanka Gigi Hadid, Leah McCarthy. Leo i Gigi tańczyli i zachowywali się, jakby byli razem.

Leonardo DiCaprio i Gigi Hadid

Pierwsze doniesienia o ich romansie pochodzą z lutego tego roku, gdy DiCaprio i Hadid zostali zauważeni podczas wspólnego posiłku w mediolańskiej restauracji Casa Cipriani. Następnie w maju byli widziani w Nowym Jorku, zaś w czerwcu para została przyłapana razem na imprezie w Londynie.

Leonardo DiCaprio i Gigi Hadid podsycają plotki o romansie

Wiele źródeł donosi, że DiCaprio i Hadid po prostu mają wspólnych znajomych i bywają w tych samych miejscach. Okazuje się jednak, że między nimi jest „widoczna” chemia. A teraz, jak potwierdza Page Six, są ze sobą. Co wy na to?