Kilka dni temu media na całym świecie ekscytowały się imieniem dziecka Gigi Hadid i Zayna Malika, które miało być długo utrzymywane w tajemnicy. Wszystko wskazuje na to, że modelka zagrała swoim fanom na nosie i ujawniła imię swojej córki już jakiś czas temu.

Gigi Hadid WYJAWIŁA, jak dała córce na imię

Gigi Hadid – imię dziecka

Modelka powitała na świecie swoje pierwsze dziecko we wrześniu ubiegłego roku. W przeciwieństwie do wielu swoich koleżanek, gwiazda nie obnosiła się z ciążowym brzuszkiem, a po porodzie nie pokazała zdjęcia dziecka. Imię córki zdradziła, zmieniając biogram na Instagramie.

Okazuje się, że 22 listopada 2020 roku Gigi subtelnie ujawniła imię Khai na zdjęciu. Fotografia pokazuje imię dziewczynki napisane na tabliczce umieszczonej w doniczce pod choinką. Na ten trop wpadł jeden z czujnych fanów modelki, który po przeanalizowaniu jej postów, ogłosił swoją teorię na Twitterze.

Gigi Hadid zdradziła, jak dowiedziała się o ciąży: „Miałam okropne mdłości”

Za zdjęciu widać wyraźnie, że na jednym z wiaderek widnieje napis Khai, pod którym narysowano serduszko. Zapewne tuż przed zrobieniem zdjęcia tabliczka z imieniem została schowana tak, aby przedwcześnie nie ujawniać imienia pociechy.

Gigi Hadid z dwoma WÓZKAMI na jednym spacerze?

Sprytne?

Gigi Hadid na pokazie mody, gdy była w ciąży.

Gigi Hadid na pokazie mody, gdy była w ciąży. Fot.Instagram/gigihadid

Gigi Hadid w sportowej stylizacji

Gigi Hadid/fot. Backgrid USA/Forum

Gigi Hadid na spacerze z córką i koleżanką

Gigi Hadid/fot. The Mega Agency/Forum