Gigi Hadid (27 l.) bardzo rzadko wypowiada się w mediach na temat swojego prywatnego życia. Tym razem zaskoczyła wszystkich, gdy wypowiedziała się o córce Khai w wywiadzie dla Sunday Today.

Leonardo DiCaprio napalił się teraz na… Gigi Hadid

To znaczy, myślę, że jest geniuszką […] Ale myślę, że wszyscy tak mówią o swoim dziecku. To jest bardzo zabawne. Im więcej mówi, rozumie i pamięta, robi się coraz bardziej zabawna. A ona jest błogosławieństwem – powiedziała w rozmowie Gigi Hadid.

Gigi Hadid i Zayn Malik (29 l.) przywitali na świecie swoją córkę Khai wrześniu 2020 roku. Jednak para po wielu kontrowersjach związanych z agresywnym zachowaniem muzyka nie jest już razem.

Gigi Hadid o córce Khai

Jest taka ruchliwa, od tak wczesnych godzin porannych. Taka ruchliwa, skacze na rzeczy. […] Do tego jest bardzo odważna. Co jest świetne, ale wiesz… czasem niebezpieczne – dodała Gigi Hadid.

Gigi Hadid i jej nowa marka ubrań – co projektuje?

W nowym wywiadzie dla Sunday Today Hadid zdradziła również, w jaki sposób powstała jej nowa marka odzieżowa, Guest in Residence, która już teraz robi zamieszanie w sieci. Będzie wielki sukces? Kliknijcie w link powyżej i dowiedzcie się więcej na temat jej projektów.

Gigi Hadid Fot. osiahW / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Gigi Hadid Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Gigi Hadid z córką w wózku

Gigi Hadid/fot. Backgrid USA/Forum