Gigi Hadid (25 l.) we wrześniu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Modelka urodziła córkę, ale bardzo chroni jej prywatność i nie zdradza szczegółów macierzyństwa. Do tej pory nie wiadomo, na jakie imię się zdecydowała. Zamiast tego Hadid pokazała urocze zdjęcie na Instagramie z pierwszego spaceru córki po zaśnieżonym Nowym Jorku. Wiemy, ile kosztuje jej wózek.

Gigi Hadid pokazała zdjęcie brzucha dzień przed PORODEM

Gigi Hadid pokazuje córce śnieg

Gigi Hadid chwilę po porodzie spędzała czas na ranczo swoje mamy w Pensylwanii. Modelka mogła liczyć na pomoc rodzicielki i zdecydowanie większą prywatność. Hadid długo ukrywała, że jest w ciąży. Po porodzie nie ma zamiaru naśladować innych matek z show-biznesu i nie chce pokazywać wizerunku córki.

Gigi Hadid pokazała urocze zdjęcia z córeczką. Udekorowała dla niej dom na święta

Teraz Hadid wróciła już do Nowego Jorku, który przed samymi świętami wygląda magicznie. Na ulicach pojawiła się gruba warstwa śniegu. Modelka postanowiła wybrać się z córką na spacer. Opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym ciepło ubrana pozuje na środku ulicy.

Można zauważyć, że pierwszy wózek jej córki jest biało czarny, a jego cena zaskakuje!

Jej pierwszy śnieg – napisała supermodelka.

Nie jest tajemnicą, że gwiazdy, które zostały młodymi mamami prześcigają się w wyborze najbardziej luksusowych wózków i spacerówek dla swoich pociech. Gigi Hadid zdecydowała się na wózek marki Bugaboo. Ten model kosztuje około 3200 zł.

Najbardziej wypasione wózki polskich gwiazd

Ceny wózków potrafią szokować. Gigi postawiła na klasykę i mimo, że jest jedną z najlepiej zarabiających modelek na świecie, to wybrała wózek w rozsądnej cenie, bez ekstrawagancji.

Podoba Wam się?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Bella Hadid ma KRÓTKIE BLOND włosy. Zmiana na plus?

Gigi Hadid pokazała zdjęcie z córką. Przebrała ją na Halloween!

Gigi Hadid zachwyca figurą miesiąc po porodzie

Gigi Hadid z córeczką

Gigi Hadid, fot.Instagram/gigihadid.

Zamaskowana Gigi Hadid w masce i okularach.

Gigi Hadid w masce i okularach fot. Forum/Backgrid USA.

Gigi Hadid na spacerze z córką w Nowym Jorku.

Gigi Hadid na spacerze z córką fot. Forum/Backgrid USA.