Gigi Hadid (25 l.) przed porodem była zajęta remontem swojego apartamentu w Nowym Jorku. Supermodelka postawiła na oryginalne wnętrza i odważne kolory. Pokazywała już, jak wygląda pokój jej córki a teraz postanowiła zdradzić, jak przerobiła swoje biuro w pokój do zabaw dla Khai. Zdecydowała się na różowy kolor. Zobaczcie sami.

Gigi Hadid na romantycznych zdjęciach z Zaynem Malikiem

Gigi Hadid pokazała pokój do zabaw córki

Gigi Hadid we wrześniu zeszłego roku została mamą po raz pierwszy. Modelka nie idzie tropem innych znanych mam i nie pokazuje twarzy córki. Dopiero kilka miesięcy po porodzie zdradziła, jak nazwała córkę.

Modelka urządziła pokój córki w boho stylu – ściany zostały pomalowane na odcień ciepłego pomarańczu, ściany zdobią oryginalne obrazy a nad kołyską powieszono plecioną makramę.

Gigi Hadid pokazała, jak urządziła pokój córki. Postawiła na odważny kolor

Hadid chroni swoje życie prywatne. Na Insta Story postanowiła pokazać, jak zamieniła połowę swojego biura w pokój do zabaw dla Khai. Przeważa kolor rożowy. W pokoju znalazł się mini basen z kulkami, czy namiot wypełniony pluszakami. Na ścianie można również zauważyć fartuch z Masterchefa oprawiony w ramkę.

Zamieniłam połowę mojego biura w pokój do zabaw dla Khai – napisała modelka.

Gigi Hadid pokazała pokój do zabaw córki.

Gigi Hadid pokazała pokój do zabaw córki. Fot.Instagram/gigihadid.

Córeczka Gigi Hadid ma już 4 miesiące. Modelka zdradziła w wywiadzie, że marzy o dużej rodzinie, ale jeszcze nie planują jej powiększać.

Gigi świetnie odnajduje się w roli świeżo upieczonej mamy i udaje się je połączyć macierzyństwo z zawodem modelki. Niedawni pokazała, jak wygląda jej pierwsza po porodzie okładka Vogue.

Ma rękę do urządzania wnętrz?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Gigi Hadid chwali się płaskim brzuchem CZTERY miesiące po porodzie

Gigi Hadid zdradziła imię córki DUŻO wcześniej. Nikt tego nie zauważył

Gigi Hadid zdradziła, jak dowiedziała się o ciąży: „Miałam okropne mdłości”

Gigi Hadid z córką na spacerze po Nowym Jorku.

Gigi Hadid, fot. Forum/Backgrid USA.

Gigi Hadid wiezie córkę w wózku.

Gigi Hadid, fot. Forum/Mega Agency.

Gigi Hadid przytula się do córki.

Gigi Hadid, fot.Instagram/gigihadid.