Siostry Godlewskie wyciskają ze swoich pięciu minut sławy ile się da. Mamy wrażenie, że są w stanie zrobić wszystko, by tylko ktoś o nich napisał.

Siostry Godlewskie wyśmiały Ewę Farną! Parodiują ją śpiewając JEJ piosenkę

Esmeralda na swoim bogatym Instastory odpowiedziała na pytania od fanów. Mówiła o swoich piersiach, facecie i walentynkowych planach. Czy kogoś to na prawdę ciekawi?

– Odnośnie pytań o mój stan cywilny – jestem panną. Jestem z tego bardzo zadowolona. w końcu mam czas na realizowanie siebie, na realizowanie swoich pasji.

– kokietowała Esmeralda

Nie mogło oczywiście zabraknąć wywodu o piersiach, które tak chętnie eksponuje. Zdradziła – jakby ktoś nie wiedział – że powiększała je:

– Tak mam zrobione piersi, jestem z tego powodu bardzo zadowolona, ponieważ robiłam je w jednej z lepszych klinik w Polsce. Myśle, ze każda kobieta, która ma kompleks na tym punkcie, powinna zrobić to sobie.

Niestety, mimo wielu walorów Godlewska spędzi walentynki bez ukochanego, ale za to z innymi fajerwerkami:

– Skoro jestem singielką to wiadomo, jak spędzę walentynki. Będą one bardzo huczne. Wybiorę numer do jakiejś pizzeri, kupie sobie przepyszne białe wino, obejrzę świetną komedię wraz ze swoimi przyjaciółkami.

Siostry Godlewskie dostały swój program w TV

Ciekawe, że dla Esmeraldy powiększenie piersi jest sposobem na pozbycie się kompleksów.

Czyżby ona już ich nie miała? Dlatego dzieli się tak odważnymi fotografiami?