W sobotę odbyła się walka FAME MMA 3, podczas której po raz pierwszy walczyły kobiety. W ringu spotkały się Emseralda Godlewska i Marta Linkiewicz. Pojedynek wygrała Marta Linkiewicz – w ostatniej części walki usiadła dosłownie na Esmeraldzie i mocno ją poturbowała.

Kim jest Marta Linkiewicz?

Marta Linkiewicz „zasłynęła” nagraniem zrobionym w 2015 roku po występie w Polsce zespołu Rae Sremmurd. Linkiewicz ze znajomą w wulgarny sposób opowiedziały o tym, jak poznały członków grupy i co z nimi robiły.

Siostry Godlewskie na Eurowizji 2019. Małgorzata Godlewska zamieściła video

Grzecznie nie było. Po tym pato-video o Linkiewicz zrobiło się głośno. YouTuberka podbiła sobie błyskawicznie liczbę osób, które śledzą jej kanał na YouTube. Dziś Marta relacjonuje w sieci swoje życie, imprezy, picie i zażywanie narkotyków.

Marta Linkiewicz ma też swoje konto na Instagramie, na którym chwali się między innymi swoimi wątpliwej urody, wulgarnymi tatuażami. Linkiewicz ma 22 lata.

Kim jest Esmeralda Godlewska?

Esmeralda wypłynęła w sieci pod koniec 2017 roku, gdy razem ze swoją siostrą Moniką nagrała swoją wersję kilku kolęd. Godlewskie wzbudziły ogromne emocje, ich straszne filmiki były wyświetlane tysiące razy. Ludzie krytykowali siostry, śmiali się z nich i… oglądali ich wideo.

Godlewska po wypadku: nie ja pierwsza i ostatnia! Fani: Co z twoją piersią?!

Po „sukcesie”, jakim były kolędy a la Godlewskie siostry zaczęły robić karierę prezenterek. Podpisały umowy ze stacją TV, zaczęły robić wywiady i udzielać się jako celebrytki. Nagrywały też wideo.

Esmeralda Godlewska i Monika Godlewska marzyły o karierze wokalnej. Zaczęły barć lekcje śpiewu, ale zdecydowanie większe zainteresowanie budziły swoimi wyuzdanymi stylizacjami i pikantnymi zdjęciami wrzucanymi na swoje profile społecznościowe.

FAME MMA 3 – Esmeralda Godlewska vs. Marta Linkiewicz – zdjęcia

Pojedynek między Linkiewicz a Godlewską zakończył się porażką tej ostatniej. Linkiewicz pobiła Godlewską, a zdjęcia z tej walki możecie zobaczyć niżej.

Marta Linkiewicz Esmeralda Godlewska i Marta Linkiewicz w ringu FAME MMA 3
Esmeralda Godlewska i Marta Linkiewicz w ringu FAME MMA 3