Wczoraj dotarła do nas szokująca wiadomość. Monika „Esmeralda” Godlewska miała poważny wypadek samochodowy. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że auto, które wjechało na zamkniętą drogę, prowadziła właśnie celebrytka znana z kontrowersji i pozowania na Instagramie. Gwiazdka w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Podobno było czuć od niej alkohol. O tragicznym wydarzeniu wypowiedziała się jej siostra, Małgorzata. Kobieta nie może czuwać przy szpitalnym łóżku, ponieważ jest „uwięziona” na wakacjach w Grecji.

Ile promili alkoholu miała Monika Godlewska? Znane są szczegóły

Fani na Instagramie z niecierpliwością czekali na jej wypowiedź. Niektórzy zarzucali nawet, że Małgorzata wyleguje się w słońcu, podczas gdy jej siostra leży w szpitali. Celebrytka zdecydowała się w końcu zabrać głos:

– Nie mi oceniać Twoje postępowanie ani żadnemu człowiekowi… Każdy z nas ma w życiu gorszą chwilę, dzień, tydzień, miesiące… Nie jesteśmy idealnymi ludźmi, każdy również ma prawo popełnić błąd, każdy z nas może się załamać, zamknąć w sobie, odizolować się od społeczeństwa, przestać żyć za dnia.

– zaczęła swój instagramowy post.

Małgorzata odniosła się także do boskiego wstawiennictwa:

– Dziękuję Bogu za to, że Cię mam, za to, że mi Cię nie zabrał do siebie, bo masz jeszcze drogę do przejścia i to ja poprowadzę Cię za rękę. przepraszam, że nie mogę być teraz przy Tobie tylko jestem w Grecji, chciałam przylecieć dziś pierwszym samolotem, ale niestety jestem na wyspie i samolot mam dopiero jutro… Jesteś teraz pod najlepszą opieką specjalistów i anioł stróż nad Tobą czuwa… Kocham Cię moja malutka Esmi.

– napisała przy zdjęciu Matki Boskiej.

Niestety. Nawet w tak dramatycznych chwilach fani nie mają litości:

– Ma za swoje i tyle 🙂 W ogóle mi jej nie szkoda. Każdy płaci za swoje błędy. Akurat w jej przypadku za idiotyzm. Zero odpowiedzialnosci i ładny przykład daje dziecku. Wstyd. Szkoda mi tylko jej syna, bo nie raz będą mu wszyscy wytykać jaką ma ,,mamusię,,. Pogratulować. Zabrać dożywotnio prawojazdy! I mam nadzieje ze nikomu nie zrobiła krzywdy!

– I taka,, odpowiedzialna,, osoba ma wychowywać dziecko???

– dziękować Bogu to trzeba za to ze nikogo nie zabila . Nie żal mi pijakow wsiadajacych za kierownice.

Siostra Godlewska spowodowała poważny wypadek pod wpływem alkoholu?!

Uważacie, że obserwujący przesadzają? tak ostre komentarze w takim momencie wydają się co najmniej… niestosowne.

😞😞😞

Post udostępniony przez Małgorzata Godlewska (@malgorzata_godlewska_official)