Gromee został po raz trzeci ojcem!
Wybrali tradycyjne imię. Gratulujemy!
Muzyczna para, czyli Gromee i Sara Chmiel stanęli na ślubnym kobiercu w 2018 roku. Stronią jednak od blasku fleszy i tak naprawdę mało kto wie, że są razem w związku.
Ewa Farna urodziła! Wybrała piękne imię dla maluszka
Gromee po raz trzeci został ojcem
Gromee i Sara Chmiel niespodziewanie na początku grudnia poinformowali fanów, że spodziewają się trzeciego dziecka. Zrobili to podczas wycieczki do Dubaju, publikując na Instagramie zaokrąglony brzuszek piosenkarki. Para może pochwalić się już dwójką dzieci: córką Helenką i synem Frankiem.
Co Antek Królikowski zrobił ze swoim psem? Już dawno go nie pokazywał
Gromee i Sara Chmiel dziś przekazali dobrą nowinę. Okazuje się, że para powitała już na świecie syna, któremu dali na imię Henryk Aleksander:
Henryk Aleksander ❤️ przyszedł na Świat dziś, w Światowy Dzień DJ-a @sarachmiel przypadek? Nie sądzę 😃Franio, Helenka i Henio jesteście całym Naszym Światem ❤️#newbornbaby#henio#F1#H2#H3
Gratulujemy!