Ostatni mecz naszej reprezentacji na mundialu skończył się dla Polski zwycięstwem – wygraliśmy z Japonią. Wcześniej jednak zaliczyliśmy porażkę z Senegalem i Kolumbią, czego kibice nie mogą wybaczyć piłkarzom.

Lewandowski chce zachować twarz! Obwinia drużynę, a sam jest niewinny?!

Padały gorzkie słowa, że nie dają z siebie wszystkiego, pojawiły się też doniesienia o kłótniach między piłkarzami kadry.

Po zakończonych dla nich mistrzostwach głos zabrał Grzegorz Krychowiak.

Zawiedliśmy Was, ale i samych siebie. Jest mi tak samo przykro jak Wam. Rozumiem kibicow, zarówno tych którzy nas krytykowali jak i tych którzy starali się zrozumieć.
Jednak dziękuję Wam, bo po raz kolejny pokazaliście że możemy na Was liczyć i że nasi Kibice to ścisła światowa czołówka.
Akceptuję krytykę. Zarówno zespołową, jak i indywidualną.

Tłumaczy, że dali z siebie, co mogli.

Jest jedna rzecz z która nie mogę się zgodzić. Jeżeli ktokolwiek myśli, że każdy z nas nie dał z siebie 200%, jest w błędzie. Każdy z reprezentantów wskoczyłby w ogień za tą kadrę, nie mam co do tego żadnych wątpliwości.
Jest w nas dużo sportowej złości, którą zobaczycie w przyszłym sezonie. Znowu będziecie z nas dumni #laczynaspilka

Niektórzy nadal nie szczędzą słów krytyki:

Oddali mundial można powiedzieć bez walki, wywiesili biała flagę jeszcze przed pierwszym gwizdkiem a ludzie zachwyceni bo usłyszeli hymn podczas prezentacji drużyn.

Z całym szacunkiem do Pana i reszty Panów z tej pseudoreprezentacji to po pierwsze sportowa złość mieliście pokazać w tych mistrzostwach a po drugie w przyszłym sezonie to mistrzostw nie będzie. Jesteście jednym wielkim teatrem pomyłek a Ty człowieku weź się do pracy w butiku bo piłkarzem już nie będziesz

No fakt, zawiedliście.

Te gwiazdy zabrały głos w sprawie hejtu na polską reprezentację!

Inni wspierają:

Głowa do góry, jesteśmy z wami do samego końca! ❤️🇵🇱!

Prawdziwy kibic to ten który kibicuje jak jego drużyna przegrywa. Pseudo kibic cieszy się tylko z wygranej!!! Dziękujemy ♥️🇵🇱😍

A jakie są wasze odczucia po tegorocznym występie Polski na mundialu?

Zawiedliśmy Was, ale i samych siebie. Jest mi tak samo przykro jak Wam. Rozumiem kibicow, zarówno tych którzy nas krytykowali jak i tych którzy starali się zrozumieć. Jednak dziękuję Wam, bo po raz kolejny pokazaliście że możemy na Was liczyć i że nasi Kibice to ścisła światowa czołówka. Akceptuję krytykę. Zarówno zespołową, jak i indywidualną. Jest jedna rzecz z która nie mogę się zgodzić. Jeżeli ktokolwiek myśli, że każdy z nas nie dał z siebie 200%, jest w błędzie. Każdy z reprezentantów wskoczyłby w ogień za tą kadrę, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Jest w nas dużo sportowej złości, którą zobaczycie w przyszłym sezonie. Znowu będziecie z nas dumni #laczynaspilka

Post udostępniony przez Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak)