Grzegorz Krychowiak (28 l.) jest uznawany za najlepiej ubranego polskiego piłkarza. „Krycha”, jak mówią na niego koledzy z boiska, nie ukrywa, że moda jest dla niego bardzo ważna. Członek drużyny narodowej w piłce nożnej słynie ze słabości do designerskich, piekielnie drogich płaszczy i innych elementów garderoby.

Krychowiak w kurtce za 14 tysięcy. Fani: To jakiś żart!

Jedni się z niego śmieją, inni go podziwiają. On sam postanowił wykorzystać swoją pozycję najmodniejszego piłkarza – w sobotę w Warszawie piłkarz otworzył swoje atelier.

Atelier Grzegorza Krychowiaka

W atelier Krychowiaka będzie można zamówić sobie ubrania szyte na miarę. Jakiś czas temu gwiazdor futbolu w rozmowie z Gazetą Wyborczą mówił:

W Paryżu jest mnóstwo miejsc, w których szyte są garnitury na miarę. Jedno mi się spodobało, pomyślałem, że fajnie byłoby stworzyć takie w Warszawie. Kiedy wchodzimy do normalnego sklepu, widzimy kilkanaście modeli dżinsów, koszulek wymyślonych przez jakiegoś projektanta. W miejscu, gdzie szyte są garnitury na miarę, ty stajesz się kreatorem – zapowiadał.

Celia Jaunat świętowała urodziny. Wygląda na swój wiek?

Słowa wcielił w czyn i atelier już działa. Jednak to nie Grzegorz będzie pilnował nowego biznesu. Piłkarz powierzył pieczę nad interesem swojemu bratu, Krzysztofowi Krychowiakowi, który także pojawił się na sobotnim evencie.

W otwarciu atelier Krychowiaka wzięło udził sporo gwiazd. Wśród gości byli Malwina Wędzikowska, Dorota Williams, Gosia Baczyńska, Rafał Olbiński, a także Bogna Sworowska.

Jak poznali się Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat? Piękna historia miłości!

Grzegorzowi towarzyszyła jego partnerka, Celia Jaunat. Modelka wystąpiła w czerwonym garniturze, do którego dobrała złote szpilki i czerwoną torebkę ze skóry.