Martina „Tini” Stoessel to argentyńska aktorka, piosenkarka, modelka i tancerka. Urodziła się 21 marca 1997 roku w Buenos Aires.

Martina Stoessel – kim jest filmowa Violetta?

Co się dzieje z Martiną Stoessel?

Martina Stoessel jest córką producenta i reżysera Alejandro Stoessel oraz Mariany Muzlery. Mając pięć lat, zaczęła uczęszczać na lekcje tańca, później gimnastyki i baletu. Niebawem zaczęła występować w teatrach Musical Comedy, takich jak Musical Theater. Poza tym brała lekcje pianina i pielęgnowała swoją miłość do muzyki.

Od roli na „Disney Channel” do kariery w filmach dla dorosłych. Marcin Turski wybrał swoją drogę do sukcesu

Szerszej publiczności dała się poznać jako główna bohaterka serialu „Violetta” na Disney Channel. Przez kilka lat wzbudziła ogromną sympatię wśród fanów kanału telewizyjnego i stała się ich idolką. Po zakończonych nagraniach do jednego z najbardziej znanych seriali dla dzieci rozpoczęła swoją karierę muzyczną.

@ecckcvf Tini Stoessel ao longo dos anos #tini #tinistoessel #violetta #disney #actress #singer #paravoce #foryou #fy #parati ♬ TiK ToK - Kesha

Tak wygląda teraz Karolina Borkowska z „Na dobre i na złe?! Po 20 latach zniknęła z telewizji

Od kilku lat Martina Stoessel zrzesza tysiące fanów, którzy słuchają jej muzyki i jeżdżą na jej trasy koncertowe. Jak się okazuje teraz bohaterka Disney’a usunęła wszystkie posty na Instagramie, łącznie ze zdjęciem profilowym. To dość niepokojące zachowanie. Czy kolejna gwiazda Disneya przechodzi załamanie nerwowe?

 

W dniu swoich urodzin wstawiła tylko jedną wymowną publikację. Choć niektórzy fani sugerują, że jest to chwyt marketingowy, część jednak zaczęła martwić się o celebrytkę. Czyżby piosenkarka przechodziła trudny okres?

Nikt nie wie, czego nie widać – napisała pod postem.

Na „instagramowych kontach fanowski” można zobaczyć jej najnowsze zdjęcia. Martina Stoessel zdecydowała się jeszcze bardziej skrócić swoje włosy. Natomiast jest tak piękną kobietą, że nawet w takim wydaniu wygląda pięknie.

Tini Stoessel (Martina Stoessel Muzlera) 2022 QATAR Fot. star-images / ddp images / Forum