Fani brytyjskiego reality show „Love Island” przerazili się, gdy odkryli, że jedna z bohaterek – Faye nie zna alfabetu po tym, jak zmagała się z literami, które następują po „P”. 26-latka, która w prawdziwym życiu zajmuje się wynajmem mieszkań, prowadziła luźną rozmowę z koleżankami z „Love Island”.  Zaczęła recytować alfabet w popularny rytmie wyliczanki, zatrzymała się na literze „P” i kilkukrotnie próbowała dokończyć alfabet, ku rozbawieniu koleżanek z planu. Nie udało się.

Arsen Śliwiński poleciał na wakacje z nową dziewczyną. To uczestniczka 2. edycji LOVE ISLAND

W pewnym momencie zwróciła się do dziewczyn pytając, „Czy to tak właśnie idzie? Nie znam reszty”. Jej gafa nie pozostała niezauważona przez koleżanki, które natychmiast ją wyśmiały: „Nie znasz alfabetu?!”.

 

Sharon, jedna z uczestniczek próbowała jej pomóc, wymieniając resztę liter z alfabetu. Wyraźnie zakłopotana Faye zakryła usta i krzyknęła „o mój Boże”, zanim ponownie spróbowała wyrecytować alfabet w całości… tylko po to, by znów odnieść porażkę.

„Do ch***** dziewczyno, powiedziała Sharon, „nie mogę uwierzyć, że uczę cię alfabetu!”

OMG! Monika Kozakiewicz z „Love Island” nie jest już BLONDYNKĄ: „Czułam się przaśnie”

W internecie posypały się komentarze i krytyka. Każdemu może przytrafić się wpadka, ale nieznajomość alfabetu w wieku 26 lat jest dość przykrą sprawą. W końcu hitowe reality show, które ma również polską edycję „Love Island: Wyspa Miłości”, oglądają bardzo młodzi ludzie. Komunikat, który jest przekazywany publiczności nie jest najbardziej optymistyczny – nie musisz znać liter, by zarabiać kupę kasy i zdobyć sławę. Co Wy na to?