Gwiazda „Na dobre i na złe” zmieniła diametralnie wizerunek i pokazała go w nowym teledysku Pawła Tura. To nie jest już grzeczny, dobrze ułożony chłopak o twarzy aniołka. Bartek Obuchowicz, bo o nim mowa, zagrał w klipie pt. „Labirynty”, gdzie zaprezentował dość niechlujny look.

Paweł Tur wypuścił nowy teledysk. Zagrała w nim polska Paris Hilton!

Bartosz Obuchowicz w teledysku Pawła Tura

Bartosz Obuchowicz wystąpił w za dużej  kurtce jeansowej, nieuczesanych włosach.  Akcja klipu rozgrywa się na scenie, gdzie jury, w tym i Obuchowicz wybierają najlepszą modelkę na wybieg. Przychodzą te bardziej nieśmiałe ale i odważniejsze.

Patrząc na dzisiejszy świat, głównie świat social mediów, nie do końca zgadzamy się by kreować wszystko w idealizowany czy sztuczny wręcz sposób. Dlatego w teledysku posłużyliśmy się metaforą, która demaskuje choć trochę tę nieprawdziwą rzeczywistość. Jednocześnie liczymy na to, że widz sam rozszyfruje nasz przewrotny przekaz – mówi reżyser Pascal Pawliszewski, który nakręcił teledysk Wiki Gabor „Superhero”.

Paweł Tur po 9 latach wrócił jesienią 2020 z debiutanckim album pt. „Wilk”. Teraz przyszedł czas na  nowy singiel “Labirynty”.

Przeżył poważny wypadek, dziś sam pomaga szpitalom w czasie pandemii

W teledysku zobaczymy oprócz Pawła, Bartka i jego zespołu również Magdalenę Perlińską, Patrycję Galach i Grzegorza Kijkowskiego.

Bartosz Obuchowicz w teledysku Pawła Tura

Bartosz Obuchowicz w teledysku Pawła Tura