Katarzyna Burzyńska-Sychowicz od lat jest w „teamie Lewandowskiej”. Dziennikarka nie tylko pracuje na blogu trenerki poświęconej dzieciom (Burzyńska jest autorką wywiadów z mamami – gwiazdami), ale i inspiruje się stylem życia i poraradami Anny Lewandowskiej.

Kasia Burzyńska-Sychowicz schudła w miesiąc 2,5 kg i wyrobiła sobie formę z Anną Lewandowską

Rob Kardashian w końcu pokazał swoje zdjęcie na Instagramie – widać, że schudł?

Burzyńska jest najlepszą reklamą programów treningowych Lewandowskiej. Kilka dni temu dziennikarka pokazała na swoim Instagramie, jak dzięki wyzwaniu 30 dni Lewej schudła i wyrzeźbiła sylwetkę.

Mam 2 małych dzieci, jestem 4 miesiące po drugim porodzie i kilka dni przed 36 urodzinami i…mam formę życia🤸‍♀️😍. ➡️Zobaczcie zdjęcia mojej metamorfozy: ciało zbite i mocne, brzuch bez zarzutów, żadnych „boczków” i „pelikanów”👍. Śmiało możecie mówić mi sprężynka☺️. Jestem tak wytrenowana i czuję w sobie taką moc, że mogłabym powalić któregoś z braci Kliczko. Albo i dwóch naraz – cieszy się Burzyńska Sychowicz pokazując zdjęcia „przed i po”.

Aneta Zając schudła 10 kilogramów. Jak wygląda jej dieta?

Kasia pisze, że ostatni miesiąc wymagał od niej również gimnastyki logistycznej – przy dwójce dzieci nie jest łatwo wygospodarować czas tylko dla siebie:

Jestem niezatapialna, jestem twardzielką, to o mnie Kayah śpiewała piosenkę „Jak skała”😁. @annalewandowskahpba melduję wykonanie zadania: 30 dni wyzwania #30dnitrenujezlewa za mną. Jestem z siebie taaaaaka dumna, taka zadowolona! Dałam radę! Zrobiłam to! A łatwo nie było…Trening codziennie (również charakteru), na chwilę przed połową wyzwania i już do końca- blisko godzinny, męczący, wyczerpujący, ciężki jak cholera! A ja po nim cała potem zlana, ale i cała w endorfinach, szczęśliwa, zaprogramowana na działanie i z takim doładowaniem, z taką energią, że potem to już mogłam sprostać każdemu zadaniu w ciągu dnia i to na luzie i bez większego wysiłku. Żeby ćwiczyć najczęściej wstawałam o 6.00 rano, a nawet wcześniej, choć nie znoszę wstawać rano. Ale wiedziałam, że później może się już nie udać. Po drodze pojawiały się przeciwności: wizyta zbudzonych moimi skokami sąsiadów z dołu czy zapalenie krtani Henia…Mimo tego dotrwałam do końca💪 – pisze Kasia.

Zdjęcia efektów treningu pokazała na swoim Instagramie również Anna Lewandowska. Trenerka jest dumna ze swej podopiecznej:

Ahhhh brawo! Medal i brawa dla tej Pani poprosimy!!!!! Coś pięknego! I powiem Wam więcej Kasia każdy trening wykonała z uśmiechem na twarzy!❤️ Jesteś inspiracją – pisze Lewandowska.

Jak schudła Adele? Wiemy, co jadła (DIETY GWIAZD)

Gratulujemy Kasi – i formy i samozaparcia!

Kasia Burzyńska Sychowicz pokazała na swoim Instagramie, jak schudła i wyrzeźbiła ciało:

View this post on Instagram

Jestem niezatapialna, jestem twardzielką, to o mnie Kayah śpiewała piosenkę „Jak skała”😁. @annalewandowskahpba melduję wykonanie zadania: 30 dni wyzwania #30dnitrenujezlewa za mną. Jestem z siebie taaaaaka dumna, taka zadowolona! Dałam radę! Zrobiłam to! A łatwo nie było…Trening codziennie (również charakteru), na chwilę przed połową wyzwania i już do końca- blisko godzinny, męczący, wyczerpujący, ciężki jak cholera! A ja po nim cała potem zlana, ale i cała w endorfinach, szczęśliwa, zaprogramowana na działanie i z takim doładowaniem, z taką energią, że potem to już mogłam sprostać każdemu zadaniu w ciągu dnia i to na luzie i bez większego wysiłku. Żeby ćwiczyć najczęściej wstawałam o 6.00 rano, a nawet wcześniej, choć nie znoszę wstawać rano. Ale wiedziałam, że później może się już nie udać. Po drodze pojawiały się przeciwności: wizyta zbudzonych moimi skokami sąsiadów z dołu czy zapalenie krtani Henia…Mimo tego dotrwałam do końca💪. Mam 2 małych dzieci, jestem 4 miesiące po drugim porodzie i kilka dni przed 36 urodzinami i…mam formę życia🤸‍♀️😍. ➡️Zobaczcie zdjęcia mojej metamorfozy: ciało zbite i mocne, brzuch bez zarzutów, żadnych „boczków” i „pelikanów”👍. Śmiało możecie mówić mi sprężynka☺️. Jestem tak wytrenowana i czuję w sobie taką moc, że mogłabym powalić któregoś z braci Kliczko. Albo i dwóch naraz. Nie ma wymówek dziewczyny! Skoro mi się udało, każda z Was może to zrobić. Dzięki Ci Ania za ten challenge i za aplikację @diet_training_by_ann, dzięki której nie musiałam wychodzić z domu. Jutro jadę do rodziców świętować karpatką Mojej Mamy. Hurra! Brawo ja! Ale się cieszę🙈😍😍😍!!! ____________________________________________________________ #30dnitrenujezlewa #nofilter #noexcuses #nevergiveup #hardwork #workout #training #done #fit #fitmum #fitmom #fitness #polishgirl #polishmum #instamama #instamatka #mama #momoftwo #4monthspostpartum #bodybuilding #bodybuildinglifestyle #bodybuildingmotivation #fitgirl #fitgirls #fitinspiration #power #proud #happiness #joy #smile

A post shared by Katarzyna Burzyńska-Sychowicz (@katarzyna_burzynska_sychowicz) on

scena z: Katarzyna Burzyńska, Anna Lewandowska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Katarzyna Burzyńska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Katarzyna Burzyńska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Katarzyna Burzyńska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA