Gwiazdy pojawiły się na czerwonym dywanie podczas imprezy TCM Classic Film Festival 2024 w Chinese Theatre w Hollywood, gdzie świętowano 30-lecie „Pulp Fiction” Quentina Tarantino.

Odnaleziono auto skradzione 19 lat temu Quentinowi Tarantino

Gwiazdy „Pulp Fiction”, takie jak Uma Thurman (53 l.), Samuel L. Jackson (75 l.), Harvey Keitel (84 l.) i John Travolta (70 l.) pozowali do wspólnych zdjęć, „Widzowie sprawili, że ten film był taki, jaki był, i to nie stało się z dnia na dzień. Ewolucja zajęła około roku. W tamtych czasach filmy gościły w kinach przez rok. Tak więc pod koniec roku istnienia było to planetarnie epicki”, wyznał w rozmowie z magazynem People John Travolta.

Quentin [Tarantino] był moim zagorzałym fanem, miał fantazję o pracy ze mną w czymś, dodał Travolta, który na imprezie pojawił się w towarzystwie swojej córki Elli Bleu (24 l.).

Harvey Keitel Samuel L Jones Uma Thurman John Travolta

Pulp Fiction ma 30 lat

Pomimo debiutu „Pulp Fiction” 30 lat temu, aktorzy nadal są rozpoznawalni jako swoje postacie, choć ewidentnie brakowało kilku peruk, które były obecne w filmie. Wszyscy byli w świetnych humorach.

Agnieszka Radwańska jak z „Pulp Fiction”

Niestety jedynie nieobecny w składzie był Bruce Willis (69 l.), który grał w 1994 roku boksera Butcha Coolidge’a. Aktor przeszedł na emeryturę w ostatnich latach po ogłoszeniu, że cierpi na demencję czołowo-skroniową i afazję. Niestety aktor nie był w stanie pojawić się na imprezie, by celebrować tak ważny w historii kina film.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

John Travolta Ella Bleu Travolta Harvey Keitel Samuel L Jones Uma Thurman John Travolta