Gwyneth Paltrow w pełni popiera „ponowny” romans Bena Afflecka i Jennifer Lopez. 48-letnia założycielka GOOP i laureatka Oscara udzieliła parze błogosławieństwa. Gwyneth Paltrow, która była w związku z Benem Affleckiem, skomentowała zdjęcie Bena Afflecka i Jennifer Lopez z czerwonego dywanu na Festiwalu Filmowym w Wenecji.

„Ok, to jest urocze” – napisała Paltrow pod zdjęciem z 49-letniego Afflecka i 52-letniej Lopez, którzy się całują.

Pierwszy czerwony dywan Jennifer Lopez i Bena Afflecka od ich powrotu do siebie. Dekolt Jen robił wrażenie!

Komentarz został przechwycony przez @commentsbycelebs, (profil na Instagramie, który wychwytuje komentarze gwiazd), który nazwał moment w mediach społecznościowych „prostą serotoniną”. To był pierwszy raz, kiedy Affleck i Lopez szli razem po czerwonym dywanie od premiery „Daredevila” w 2003 roku.

Romans Paltrow i Afflecka trwał od 1999 do 2000 roku. W tym czasie zagrali razem w 2 filmach – „Zakochany Szekspir” z 1998 roku i „Bounce” z 2000 roku.

Gwyneth Paltrow pozwana na $5 milionów za świecę, która pachnie jej waginą

Ich związek zakończył się, ponieważ „nie był w dobrym miejscu w swoim życiu, aby mieć dziewczynę”, zwycięzca Oscara powiedział w„The Howard Stern Show” podczas wywiadu z 2015 roku. Paltrow zaś twierdziła wtedy, że mimo rozstania oboje pozostali przyjaciółmi, dodając, że Affleck jest „super inteligentny i naprawdę, naprawdę utalentowany”.

Gwyneth Paltrow na Złotych Globach

Gwyneth Paltrow na Złotych Globach fot. Forum/Zuma Press

Jennifer Lopez i Ben Affleck na Festiwalu w Wenecji fot. The Mega Agency / Forum

Jennifer Lopez i Ben Affleck na Festiwalu w Wenecji fot. The Mega Agency / Forum