Justin Bieber i Hailey Bieber planowali zorganizować wesele. Plany zostały jednak przełożone ze względu na złe samopoczucie Justina Biebera, który walczy z depresją i stanami lękowymi. Hailey Bieber jest już zmęczona zachowaniem Justina.

Justin Bieber i Hailey Bieber przekładają wesele

Justin Bieber i Hailey Bieber zdecydowali się na szybki ślub cywilny. Wyglądali na niesamowicie szczęśliwych. Niestety wkrótce potem samopoczucie Justina Bieber było coraz gorsze, aż w końcu popadł w depresję. Para planowała przeprowadzić się do Kanady i tam zorganizować ceremonię zaślubin i wesele. Niestety choroba pokrzyżowała wszystkie plany.

Justin Bieber z mamą , żoną i szczeniakiem odpoczywają w parku

Justin Bieber i Hailey Bieber mieli już sporo gotowe na wesele, jednak wszystkie plany zostały odwołane, a ślub przełożony. Nie wiadomo, czy w ogóle mają zaplanowaną datę.

Hailey Bieber jest bardzo cierpliwa i wspiera męża jak może, jednak jak informują amerykańskie media, też coraz gorzej czuje się w tej sytuacji i coraz ciężej jej znosić Justina. Niedawno para pokłóciła się na oczach paparazzi, pisaliśmy o tym tutaj: Justin Bieber i Hailey Baldwin OSTRO się pokłócili. Poszło o byłą Justina – Kendall Jenner

Miejmy nadzieję, że to nie kryzys w związku!

Justin Bieber out in Midtown 1-406
justin-bieber-i-hailey-baldwin