Justin Bieber i Hailey Baldwin pokłócili się o imprezę u Kendall Jenner. Wymienili ostre zdania i doprowadziło to do konfliktu pomiędzy parą.

Justin Bieber przerywa milczenie. Publicznie wypowiedział się na temat swojej choroby

Justin Bieber nie ma teraz lekko. Zmaga się z depresją i przeszedł załamanie nerwowe – wszystko to doprowadziło do przełożenia wesela z żoną – Hailey Bieber. Dodatkowo Justin, zdesperowany poprosił na Instagramie swoich fanów o cierpliwość i modlitwę, która ma mu pomóc w powrocie do zdrowia.

Justin Bieber i Hailey Bieber przed apartamentem w Nowym Jorku

Justin Bieber i Hailey Bieber pojawili się przed swoim apartamentem w Nowym Jorku. Para opuszczała mieszkanie popołudniu 13 marca. Zanim wsiedli do samochodu niespodziewanie stanęli naprzeciw siebie i ostro wymienili zdania.

Justin Bieber boi się, że nie dochowa wierności żonie (ZDJĘCIA)

Justin Bieber i Hailey ostro się pokłócili o Kendall Jenner

Nie wiadomo, o co para się pokłóciła. W mediach pojawiły się informacje, ze powodem sprzeczki była prawdopodobnie impreza u Kendall Jenner, w którym wzięła udział Hailey. Dzień wcześniej modelka była na imprezie i promowała otwarcie nowego sklepu. To o czym warto pamiętać, to fakt, że Kendall jakiś czas temu była w związku z Justinem Bieberem, a teraz jest przyjaźni się z jego żoną.

Zobacz również: Kendall Jenner i Justin Bieber NAPRAWDĘ są razem? Instagram

W sytuacji nie pomaga choroba Justina. Wokalista ma huśtawki nastroju, reaguje emocjonalnie i z pewnością łatwo wyprowadzić go z równowagi.

Sprawdź zdjęcia na dole.

justin bieber i hailey baldwin pokłócili się?
justin bieber i hailey baldwin1
Justin Bieber i Hailey Baldwin wychodzą pokłóceni z apartamentu w Nowym Jorku