Halina Mlynkova w 2003 roku poznała w Piwnicy pod Baranami Łukasza Nowickiego, aktora i prezentera. Jeszcze w tym samym roku stanęli na ślubnym kobiercu. Owocem ich miłości jest syn Piotrek, który przyszedł na świat w 2004 roku. Niestety małżeństwo rozpadło się w 2013 roku.

Halina Mlynkova świętuje urodziny pasierba: „Codziennie rozświetla nasz dom”

Halina Mlynkova pokazała syna

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki dziś świętują 18 urodziny syna. Piosenkarka z tej okazji złożyła publicznie życzenia dziecku i udostępniła jego prywatne zdjęcia na Instagramie. Do tej pory gwiazda nie pokazywała Piotrka w mediach społecznościowych, więc jest to dość spore zaskoczenie.

PITER @nowickipiort 18 lat!!!!! Skarbie mój! Kiedy byłeś w wieku swojego brata Leo, godzinami na Ciebie patrzyłam i zastanawiałam się, jaki będziesz, jako dorosły facet. Oto i Ty! Wspaniały młody człowiek z pasją i marzeniami.
Nie przestawaj marzyć, realizuj marzenia i pamiętaj, że zawsze jestem blisko. Kocham Cię synku nad życie!!! – napisała Mlynkova.

Mlynkova obecnie jest w związku z muzykiem, Marcinem Kindlą. Pod koniec czerwca doczekali się pierwszego dziecka, syna, Leona.

Halina Mlynkova po raz pierwszy tak szczerze o swoim nowym życiu: „Składam na nowo swoje życie już po raz enty”

Halina Mlynkova, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Halina Mlynkova, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Fot. AKPA

Fot. AKPA